Loňskou anketu suverénně ovládla talentovaná házenkářka Sokola Písek Sára Kovářová, která svými výkony přesvědčila porotu i čtenáře Deníku. V aktuální sezoně však již hájí barvy předního interligového klubu z Mostu a v nominaci tak nefiguruje. Atmosféru vyhlášení loňských vítězů si můžete připomenout v přiložené fotogalerii.


V rámci slavnostního večera budou vyhlášeni vítězové celkem sedmi kategorií: děti do 15 let, junioři do 19 let, dospělí, týmy, sportovní osobnost, sportovní hvězda čtenářů Píseckého deníku a nejoblíbenější oddíl či klub čtenářů Píseckého deníku.

ČTĚTE TAKÉ: Kam za kulturou na Písecku

Nejlepší sportovci Písecka za rok 2016 se budou vyhlašovat během plesu, který se koná dnes večer v píseckém kulturním domě. Večerem bude provázet sportovní moderátor České televize Jan Smetana. O hudbu se postará českobudějovická kapela Yamaband. Budou připravená vystoupení píseckých karatistůi silových gymnastů nebo přehlídka Jitexu. Plesu se zúčastní také profesionální tenista a dvojnásobný grandslamový vítěz ve čtyřhře Lukáš Dlouhý, který se narodil v Písku.


Díky sponzorům jsou připravené hodnotné ceny, o které se bude o půlnoci losovat. Jsou mezi nimi PlayStation 4, mobilní telefony Acer, poukaz do termálních lázní Bad Füssing pro dvě osoby, velký sud piva Platan 11°, cyklistické helmy, půjčení auta na víkend a další.

Ples sportovců a anketu pořádá Písecký deník ve spolupráci s Centrem kultury města Písku a ČUS Písek.


Kompletní výsledky jednotlivých kategorií v anketě Sportovec Písecka i fotografie z plesu najdete v pondělním Píseckém deníku, na www.pisecky.denik.cz a na našem facebooku.

Program plesu sportovců

19.30 Zahájení + módní přehlídka oděvů Jitex COMFORT
20.00 Vyhlášení nejlepších sportovců Písecka v kategoriích děti a junioři
21.00 Vystoupení oddílu SKP karate Písek
21.15 Vyhlášení nejlepších sportovců Písecka v kategoriích dospělí a týmy
22.30 Vyhlášení sportovní hvězdy čtenářů Deníku, nejoblíbenějšího klubu/oddílu čtenářů Deníku a sportovní osobnosti Písecka
23.15 Vystoupení silových gymnastů Five Fellas
00.00 Slosování o hodnotné ceny
Hraje kapela Yamaband, moderuje Jan Smetana