Místostarostou byl zvolený také všemi zastupiteli Milan Brunclík, který bude také na této pozici pracovat druhé volební období. Předtím tu působil jako starosta města. Oba jsou za SNK města Mirotice, které získalo v patnáctičlenném zastupitelstvu devět mandátů. Čtyři mandáty získalo Společně pro Miroticko a dva ODS.

Radními města byli kromě nich také zvolení Martin Maršík, Lenka Tomešová a Radoslav Jonák (všichni SNK města Mirotice).

Ve složení zastupitelů nastala změna, protože na pozici zastupitele rezignoval zvolený Tibor Mišiak (SNK města Mirotice). Nahradila ho další v pořadí na kandidátce Zdenka Kožená.

Stejní jako v minulém volebním období zůstávají také předsedové finančního a kontrolního výboru.

Předsedkyní finančního výboru je Hana Dušková, která bude spolupracovat s Ivanou Chlandovou, Lenkou Tomešovou, Ladislavem Trejlou a Lucií Fráňovou.

S předsedou kontrolního výboru Janem Janouškem budou spolupracovat Jitka Krejčová, Martin Maršík, Pavel Fanta a Petr Bílek.

Odměny neuvolněných členů zastupitelstva budou od 1. listopadu přibližně poloviční, než je maximum, které umožňuje zákon - 12 350 korun pro místostarostu, 2145 korun pro předsedy komisí, 1848 korun pro členy komisí a 700 korun pro zastupitele.