Předchozí
1 z 16
Další

V Kaplici při srážce osobáku s kamionem tří mrtví

Nedání přednosti kamionu při vjíždění na hlavní silnici v Kaplici 24. srpna 2023 mělo hodně smutný konec. Při srážce zemřela jak dvoučlenná posádka osobního vozu, tak i řidič nákladního auta. 

Tragická srážka osobáku s kamionem 24. srpna 2023 v Kaplici si vyžádala tři lidské životy.
VIDEO: V Kaplici při srážce osobáku s kamionem zemřeli tři lidé

Tragická srážka osobáku s kamionem 24. srpna 2023 v Kaplici si vyžádala tři lidské životy.Tragická srážka osobáku s kamionem 24. srpna 2023 v Kaplici si vyžádala tři lidské životy.Zdroj: Policie ČR

Prasklá pneumatika u Třeboně přinesla nehodu tří aut

Na hlavním tahu z Třeboně na Budějovice - u Vranína 13. července 2023 u nákladního auta praskla pneumatika. Kvůli neovladatelnému vozidlu se srazila tři auta. Dva lidé zemřeli. 

Tragická nehoda u Vranína 13. července. Dva lidé zemřeli.
Při nehodě u Třeboně zemřeli dva lidé. Příčinou mohla být prasklá pneumatika

Tragická nehoda u Vranína 13. července. Dva lidé zemřeli.Tragická nehoda u Vranína 13. července. Dva lidé zemřeli.Zdroj: HZS JČK

U Podolí na Písecku vjela fabie pod kamion

Dva mrtvé si vyžádala tragická nehoda 2. června 2023 u PodoloI na Písecku. Řidič vozu Škoda Fabia přejel do protisměru a čelně narazil do protijedoucího kamionu. Osobní auto začalo po nehodě hořet. Řidič i spolucestující zemřeli. 

Tragická nehoda si vyžádala dva lidské životy.
Tragická nehoda. Na Písecku vjelo auto pod kamion, v osobáku zemřeli dva lidé

Tragická nehoda si vyžádala dva lidské životy.Tragická nehoda u Podolí si vyžádala dva lidské životy.Zdroj: Policie ČR

Prokletý viadukt u Chýnova

Při nehodě na hlavním tahu 1/19 z Tábora na Pelhřimov nedaleko Chýnova se 31. října 2022 stal posádce osobního auta osudným náraz do pilíře viaduktu. Výsledkem byly dva zbytečně zmařené životy. Na stejném místě se umíralo i před dvěma lety, kdy kamion s návěsem převážejícím drůbež se převrátil a narazil do viaduktu. Řidič ani spolujezdec nehodu nepřežili.

Auto u Chýnova 31. října 2022 narazilo do viaduktu. Nepřežil řidič ani spolujezdkyně do viaduktu.
Prokletý viadukt u Chýnova. Dvě tragické nehody, boural tu i Kňažko s Labudou

Auto na Táborsku narazilo do viaduktu. Nepřežil řidič ani spolujezdkyně.Auto na Táborsku narazilo do viaduktu. Nepřežil řidič ani spolujezdkyně.Zdroj: HZS Jihočeského kraje

Náraz do stromu ve Staňkově se stal osudným třem lidem

U Staňkovského rybníka 5. dubna 2022 narazilo auto do stromu. Následky byly fatální. Vyhasly tři životy.

Havarované osobní auto se stalo němým svědkem tragické nehody z 5. dubna 2022 u Staňkovského rybníka, při které vyhasly tři životy.Zdroj: Deník/Jana Urbanová

U Čížové se stala tragická nehoda. Zemřeli tři lidé

Před odbočkou na letiště v Krašovicích se 10. ledna 2020 srazily dva osobní automobily. Ford Focus, ve kterém cestovaly dvě mladší osoby, jel ve směru na Čížovou. V protijedoucím Suzuki Wagon jely dvě starší osoby. Tři z účastníků nehodu nepřežily, čtvrtý byl těžce zraněný.

Tragická nehoda na silnici mezi Pískem a Čížovou.Zdroj: Policie ČR

Tragická nehoda u Nových Hradů. Tři lidé zemřeli

Poblíž Nových Hradů na Českobudějovicku 31. října 2020 došlo k tragické dopravní nehodě osobního auta. Náraz do stromu měl fatální následky. Na místě zemřeli tři mladí lidé.

Tragická nehoda u Nových Hradů.Zdroj: Milan Bajcura, mluvčí Policie ČR

Srážka u Břilic: Tři mrtví, šest zraněných

Řidička vozu značky Renault 21. července 2018 při jízdě z Lomnice nad Lužnicí na Třeboň vyjela z nezjištěných příčin do protisměru, kde se čelně střetla s vozem značky Citroën,“ přiblížila dopravní nehodu. Automobil značky Renault po nárazu skončil mimo komunikaci. Tři lidé zemřeli a dalších šest osob bylo zraněno.

Při tragické nehodě za Třeboní zemřeli 3 lidé.Při tragické nehodě za Třeboní zemřeli 3 lidé.Zdroj: Deník / Radka Doležalová

Srážka náklaďáku s osobákem přinesla tři mrtvé

Na silnici I/20  Vodňany - Protivín se v noci na 18. srpna 2018 střetlo osobní auto s nákladní dodávkou. Nehoda si vyžádala čtyři mrtvé a jedno těžké zranění.

V sobotu nad ránem zemřeli při nehodě u Vodňan.Zdroj: Policie ČR

Mezi Drhovlí a Třebkovem se stala vážná dopravní nehoda. Čtyři lidé zemřeli

Na silnici č. 4 mezi obcemi Drhovle a Třebkov u Předotic se ve čtvrtek 8. listopadu 2018 po 15. hodině stala vážná dopravní nehoda, která si vyžádala čtyři lidské životy. Srazil se zde osobák s náklaďákem. Záchranáři na místě nalezli v osobním voze jednoho muže a dvě ženy bohužel již bez známek života. Všichni tři utrpěli zranění neslučitelná se životem. Čtvrtá osoba – žena, utrpěla při nárazu těžká mnohačetná poranění a byla ve voze zaklíněna.

Tragická nehoda u Drhovle.Zdroj: Policie ČR

Ve vraku auta našli smrt tři hradečtí basketbalisté

Posádku superbu, který 14. ledna 2014 večer havaroval u Pleší na Jindřichohradecku, tvořili tři jindřichohradečtí basketbalisté. Jejich smrt otřásla sportovci z regionu. Auto vylétlo po projetí zatáčky ze silnice a zastavilo se v příkopu až po několika desítkách metrů. Cestou narazilo do několika stromů.

Tragická nehoda u Pleší si vyžádala tři lidské životy.Zdroj: Deník/Lenka Novotná

U Borku zemřeli při nehodě tři lidé

Tři lidské životy vyhasly 28. listopadu 2014 na silnici I/3 u obce Borek, která spojuje České Budějovice a Veselí nad Lužnicí. Střetla dvě osobní auta Škoda Felicia a Citroen. Řidička citroenu vyjela do protisměru a neštěstí bylo hned.

Nehoda na silnici ve směru z Borku na Veselí nad Lužnicí.Nehoda na silnici ve směru z Borku na Veselí nad Lužnicí.Zdroj: Deník/Martin Tröster

Policistům vjel do cesty sebevrah. Výsledkem byli čtyři mrtví

U Hluboké 12. června 2011 skončila tragédií jízda policejního auta. Vyšetřovatelé neštěstí museli tehdy pracovat s dost těžko uvěřitelnou verzí sebevražedného jednání. Řidič Opelu Calibra, jenž se časně ráno čelně srazil nedaleko Hluboké s policejním vozem, si rok před tím sám napsal parte, které zveřejnil na Facebooku. O vlastní smrti informoval s děsivou přesností, datoval ji právě do 12. června a jako příčinu své smrti uvedl autonehodu. Přesně tak o rok později zahynul. O život při havárii tenkrát přišli i dva policisté a další civilista, kterého převáželi po zásahu na Písecku.

Tragická nehoda se stala v neděli ráno u Hluboké. Zdroj: Policie ČR

Při železniční nehodě u Písku zemřeli tři lidé

Na přejezdu u Dobešic u Písku 6. července 2010 zahynuli tři lidé v automobilu po srážce s rychlíkem.

Nehoda u železničního přejezdu Písek - DobešiceZdroj: Drážní inspekce

V jediném okamžiku zemřeli u Malovic při nehodě tři lidé

Na hlavním tahu silnice z Českých Budějovic do Vodňan u Malovic se 20. července 2010 stala trojnásobná tragédie. Střetl se tam terénní Nissan s Tatrou 815. Zemřeli tři lidé. Jednu zraněnou ženu, spolujezdkyni z nákladní tatry, pak záchranáři převezli do nemocnice s těžkým zraněním. Bez zranění, ale s těžkým šokem, vyvázl pouze řidič tatry.

Tragická dopravní nehoda u Malovic.Zdroj: Deník/Jana Vandlíčková

Devatenáct let od tragédie u Nažidel

Největší a nejznámější v celé republice se stala 5. března 2003 u Nažidel na Českokrumlovsku. Při nehodě autobusu na místě zemřelo sedmnáct lidí a dva následně v nemocnici.

Největší neštěstí na silnicích v regionu připomíná u Nažidel kupa kamenů. Na následky havárie v roce 2003 na místě nebo později zemřelo 20 lidí.Největší neštěstí na silnicích v regionu připomíná u Nažidel kupa kamenů. Na následky havárie v roce 2003 na místě nebo později zemřelo 20 lidí.Zdroj: archiv Deníku