Fotosoutěž se koná každé dva roky a v minulých letech se setkala s velkým zájmem. I tentokrát se tedy budeme těšit na vaše snímky rozkvetlých balkonů, zahrad, teras, pergol, skalek apod.

Do soutěže může každý přihlásit dvě fotografie, a to třemi způsoby. Prvním a nejjednodušším je zaslání  na e-mail soutez@dkmilevsko.cz, nebo můžete fotografie o rozměrech 10x15 cm zaslat na adresu Dům kultury Milevsko, Nádražní 846, 399 01 Milevsko, a tím posledním je možnost fotografie osobně přinést do kanceláře DK.

K fotografiím nezapomeňte připojit své jméno a příjmení, telefonní kontakt, stručný název snímku a prohlášení, že výše jmenovaný je autorem fotografií. Snímky se přijímají od 10. června do 30. srpna.

Vyhlášení vítězů a předání cen proběhne v září, ale my se už teď na vaše fotografie těšíme. Ze všech došlých snímků bude sestavena výstava, která bude k vidění v prostorách Domu kultury.

Hlavními cenami jsou poukázky na odběr zboží v hodnotě 500, 300 a 200 korun u spolupořadatele soutěže – Květinářství Romantik. Na malou odměnu se ale může těšit každý, kdo se se svými fotografiemi přihlásí.