Příjemné odpoledne připravili místní dobrovolní hasiči. Celé odpoledne moderoval Miroslav Hrdlička z Vodňan. Účastníky a vystupující uvítal Miloslav Uhlík starosta místních hasičů. Jmenovitě uvítal Jendu Komendu z Českého Krumlova, Jiřího Hampla z obce Dubicko od Šumperka, Veselé heligonky z Tábora a dalších 27 harmonikářů.

Všichni harmonikáři odvedli perfektní výkony. Největšího potlesku si užila Kamila Nováková ze Záhoří. Lidé si při nich zazpívali své oblíbené písničky a někteří si i s chutí zatančili. Všichni vystupující obdrželi od starosty hasičů Miloslava Uhlíka list poděkování za vystoupení. Všichni přítomní - jak vystupující, tak i spokojené obecenstvo se těší na sedmé Putimské setkání harmonikářů a společně si slíbili, že setkání pro velký úspěch a spokojené obecenstvo určitě příští rok zopakují.
Setkání harmonikářů se konalo u příležitosti připomenutí 135 let od narození a 95 let od úmrtí spisovatele Jaroslava Haška. A také milá přítomnost pana Jendy Komendy ze slavných Vorařů nám připomněla loňské vyhlášení na TV Šlágru u příležitosti jeho 95 let na datum 19.12. Den harmonikářů. I letos si tento den připomeneme a oslavíme.

Miloslav Uhlík, starosta SDH Putim