Řidiči projíždějící Milevskem musí počítat s dopravními omezeními. První z nich je částečná uzavírka v ulici Čs. legií, kde se postupně pokládají inženýrské sítě v úseku od Suchanova rybníka k restauraci U Broučka. Práce by měly být hotové do 20. června. Zatím tu provoz řídí semafory. Další komplikace je v Dukelské ulici, kde se opravuje vodovod a pak se tam bude opravovat i horkovod a rozvody teplé užitkové vody. Práce mají trvat do 23. srpna.

Starosta Ivan Radosta upozornil na to, že se sice sešlo více dopravních omezení najednou, ale že se jedná o práce, které je třeba udělat. „I když je to nepříjemné, prosím místní i projíždějící řidiče o trpělivost,“ uvedl starosta Ivan Radosta.

V Nádražní a Sažinově ulici se stavebně upravují chodníky, proto je také částečná uzavírka v úseku od křižovatky obou ulic ve směru na Sepekov. Tam by práce měly trvat do 30. července. Opatrní by měli být především chodci. Řidiči tam mají průjezd umožněný.

Další omezení bude následovat ještě od 17. června v ulici Nádražní, Dukelská a J. A. Komenského. Důvodem je obnova rozvodů ústředního topení a teplé užitkové vody v lokalitě u věžáků. Práce se uskuteční po etapách.