Nad tím, že o post předsedy kontrolního výboru nebyl zájem, se mnozí podivovali. „Je to podle mě úžasná činnost a přiznám se, že ji Martinu Brožovi závidím. Těším se, až bude kriticky vznášet názory a připomínky," podotkl místostarosta Písku Jiří Hořánek (ANO 2011).

V podobném duchu reagoval i Zdeněk Kulič (ODS). „Docela mě překvapilo, že staří kozáci od této cti ustoupili. Mají zkušenosti, a přesto do této funkce nejdou," zmínil zastupitel Zdeněk Kulič.

Jiří Lejčar (KSČM), který byl předsedou kontrolního výboru v minulých obdobích, na to odvětil: „Dvě volební období mi naprosto vybila baterky. Martin Brož je mladý, energický člověk a cením si, že do toho jde i přesto, že je to náročná a nepopulární práce. Rád mu předám nějaké své zkušenosti."

Nový předseda se své nové funkce chce zhostit naplno. „Můžete si být jistí, že půjdu po krku jak koalici, tak opozici," řekl Martin Brož, který zastává pozici předsedy kontrolního výboru od 1. února.

Stejně jako jeho schválili písečtí zastupitelé také nového člena výboru pro rozvoj a investice města. Je jím manažer Jiří Kuchař, který nahradil Martinu Tesařovou. Ta na svou funkci rezignovala 13. ledna.

Všechny výbory už mají svého předsedu:
Kontrolní výbor: Martin Brož
Finanční výbor: Ondřej Veselý
Výbor pro rozvoj a investice města: Miroslav Krejča
Osadní výbor Hradiště: Michal Turek
Osadní výbor Nový Dvůr: Miroslav Kozelka
Osadní výbor Semice: Milan Smola
Osadní výbor Smrkovice: Jan Matoušek
Osadní výbor Svatý Václav: Václav Reichl