„I my jsme na mateřské. Pro ostatní ženy jsme inspirací, protože máme rády módu a rády se oblékáme. Mnohdy se ženy ptají, jak to stíháme s dětmi, jak nakupujeme, jak kombinujeme oblečení,“ vysvětluje Petra Beerová, jak to začalo, a Klára Klimentová dodává: „Proto jsme udělaly velkou akci, pro ženy, kde jim to řekneme hromadně.“ Obě milují módu, fotí si výlohy a Klára Klimentová dokonce vlastní butik.

Na akci Beauty day se ženy dočkají vlasového a make-up poradenství, samy pořadatelky jim pomohou se stylem, vizáží a oblékáním. Uvidí i módní přehlídku s volnočasovým dostupným oblečením. „Předvádí modelky všech věkových kategorií a všech velikostí. Každá návštěvnice se najde,“ slibují organizátorky. V rámci večera se prezentují hosté, například třeboňský marcipán a čínská kosmetika pro ženské zdraví TianDe.

Třeboňskému dnešnímu večeru předcházely ještě čtyři jiné, například v Kaplici, v Milevsku či v Hůrách u Českých Budějovic, z nichž jeden byl na charitu.

Také můžete přispět na dobrou věc. Bude se totiž představovat a prodávat kalendář, který kamarádky nechaly nafotit pro Autis Centrum. „Často se neví, co je autismus. Ten není vidět,“ vysvětluje Klára Klimentová, proč se rozhodly pomoci. Na fotkách pózují klienti Autis Centra spolu s volejbalisty Jihostroje a klientky ve vílých šatech. „Jedna dívenka byla vždy jezdí po terapii rovnou k babičce. Děti jsou zvyklé na asistenty, terapeuty, rodiče. Ale zvládlo se to dobře,“ pochvaluje si Klára Klimentová. Výsledek pokřtí zpěvačka Nikola Votrubová. Zakoupením kalendáře za 200 Kč přispějete na Autis Centrum. Výtěžek půjde na ranou péči a na pomůcky pro děti.