„Komterm zajišťoval pro písecký hokej každou sezonu zhruba sedm milionů korun. Zacelit vzniklou mezeru  nebude vůbec jednoduché. Jednáme se stávajícími partnery, oslovujeme případné nové, a to i s nabídkou na generálního partnera," řekl manažer  klubu  Jiří Černý.

Hokejisté jednali o podpoře  s městem. Příliš šancí na přímou podporu ale nemají. Písek nedávno odmítl dát 3,5 milionu korun na úpravy šaten a další změny. „Financujeme z rozpočtu provoz stadionu. Jde o miliony korun ročně a měly by být vnímány jako skrytá dotace  klubu. IHC Písek čerpá také další příspěvky na činnost mládeže v řádech stovek tisíc korun," řekl místostarosta Josef  Knot.

Jiří Černý upírá naději k penězům z loterijního zákona. „To jsou prostředky ze sázek na sport, a právě do sportu patří. Po únorové schůzce se starostou, na které se vyjádřil, že veškeré prostředky z loterijního zákona půjdou do sportu, jsem optimista," řekl Černý.

Komterm chtěl koupit akcie písecké teplárny. Přišel i s podmínkou, že pokud je město firmě neprodá, Komterm výrazně sníží příspěvek do klubu. Město akcie neprodalo.