„Ve dnech 10. a 11. června by řidiči měli pozorně sledovat zvláštní dopravní značení. Vstup do centra města bude pouze s identifikační páskou na ruce, kterou obdrží návštěvníci při vstupu do placené zóny. Páska bude sloužit i jako vstupenka na program do Divadla Pod čarou, Divadelní kavárny, Letního kina a Prácheňského muzea,“ uvedl ředitel pořádajícího Centra kultury Písek Ctirad Havel.

Podnikatelé z placené zóny si mohou vyzvednout volné vstupenky pro sebe a své zaměstnance, kteří v době výběru vstupného musí z pracovních důvodů opustit placený prostor a opětovně se vracet, u ředitele centra kultury v kulturním domě ve dnech 6. až 8. června v době od 10 do 12 a od 14 do 15 hodin. Vstupenky je možné si vyzvednout na základě oficiálního dokladu se seznamem zaměstnanců a uvedením adresy provozovny.

„Žádáme rovněž podnikatele, aby zásobování svých obchodů a provozoven a tím i vjezd užitkových vozidel orientovali po oba dva dny slavnosti do časných ranních hodin. Společně tak předejdeme případným neshodám a rušení programu,“ dodal Ctirad Havel.