Takév sobotua v neděli pokračují ve městech a obcích maškarní průvody a veselice.

V Semicích mají maškary srazv sobotuve 13 hodin na „plácku“. Odtud se svatební průvod vydá napříč touto místní části Písku až na Flekačky a skončí v hospodě U báby Lišků. Polní kuchyně opět nabídne účastníkům průvodu i přihlížejícím zabijačkové dobroty, lívance a různé nápoje.

Na statku v Rakovicích vypukne masopustní veselí v sobotu v 11 hodin. Jeho součástí budou workshop pečení koblih, setkání maškar a masopustní hody.

V Milevsku se průvod uskutečnív sobotupod heslem Maškary se uzdravily. Průvod vyjde ve 14 hodin od domu kultury. V programu na náměstí E. Beneše vystoupí kapely Kovačka, Péro za kloboukem, Pouličníci a Žluté fijalky. Chybět nebude korunovace krále masopustu a pohřbívání Bakuse. Večer bude v KD taneční zábava s kapelou Elizabeth.

VLíšnici začíná průvod maškarv nedělive 13 hodin u hasičské zbrojnice. Po jeho skončení se v hostinci bude konat dětský maškarní ples.

Obecní úřad, Český červený kříž a Základní škola v Chyškách připravují na neděli maškarní rej spojený s průvodem obcí. Začátek je v 9.30 hodin na návsi.