Ve čtvrtek 15. října od 17 hodin pořádá Taneční centrum Z.I.P. v kulturním domě 5. ročník step by step. Přehlídky volnočasových aktivit se kromě pořádajících Zipáků zúčastní skupiny a zájmové kroužky: AC Sole, Budó škola KK, folklorní soubor Písečánek, OS Mažoretky Písek, skupina Zhecu, Street, EFK Milevsko, Labuť Marty Kotrbové a taneční klub z Týna nad Vltavou.

„Smyslem přehlídky je nabídnout a tímto způsobem přiblížit dětem, mládeži a rodičům, jak lze naplnit a využít volný čas. Kmotrem a hostem letošního ročníku je zpěvák Láďa Spilka, rocker tělem i duší, kterého diváci znají z muzikálů Tajemství, Hamlet, Galileo, Krysař nebo Kladivo na čarodějnice,“ uvedla vedoucí Tanečního centra Z.I.P. Písek Klára Humpálová.

Vstupenky jsou v předprodeji v Kulturním domě v Písku.

V říjnu čekají na Zipáky i další akce. Napříkladv úterý 13. říjnajsou v Praze, kde v televizní talkshow prezentují nejen své taneční centrum, ale také game:factory Ládi Berana. V pondělí 26. října hrají pro školy muzikál Ať žijí duchové.

O podzimních prázdninách Zipáci odjíždějí jako každoročně na seminář na Benešovský mlýn do Heřmaně.

„Pro menší Zipáky, ale i ostatní děti na podzimní prázdniny připravujeme program společně s dílničkami Hlavonožec v našem centru v areálu Jitexu. Děti zde budou tvořit, chodit do přírody, tančit. Zajistili jsme pro ně i stravování,“ doplnila Klára Humpálová.