Korunku jí předala předloňská držitelka tohoto titulu soutěže, kterou pořádají Dům kultury a Milevské noviny, Anna Kahounová.
Finále se konalo v sobotu v amfiteátru u Domu kultury a do soutěže se přihlásilo deset dívek.

Pro volnou disciplínu si finalistky zvolily tanec i zpěv, míchání nápojů, nebo také scénku závodnice na motokáře. Pernou chvilku připravili organizátoři s výběrem dalšího úkolu, kdy děvčata měla v co nejkratším čase navléci gumu do pánských trenýrek, pak si v obecenstvu vybrat muže, kterému tuto část oděvu rychle navléknou. Finalistky s touto disciplínou zápolily vskutku urputně.

Před závěrem samozřejmě nemohla chybět oblíbená část, zejména podívaná pro muže, a sice promenáda v plavkách.


Titul Miss Sympatie podle hlasování čtenářů převzala Michaela Kulveitová z Tábora, druhou vicemiss se stala Marika Jindřichová z Ratibořských Hor a první vicemiss Lucie Řezníková z Klučenic.


„Určitě jsem to nečekala, hrozně mě to překvapilo a jsem moc šťastná,“ řekla těsně po vyhlášení pořadí Alena Jozífková. Jak dodala, ráda by zkusila nějakou podobnou další soutěž a lákal by ji modeling. „ Dokonce už jsem od jednoho pána dostala nějakou nabídku,“ prozradila Miss Milevsko, která po prázdninách zahájí studium v prvním ročníku obchodní akademie.