Kovářov – Mikulášskou nadílku pro kovářovské děti připravily na sobotu místní sbor dobrovolných hasičů a obec. Čeká je v neděli od dvou hodin odpoledne v restauraci Kalvárie.

Sepekov – Mikuláš se svojí družinou zavítá do Sepekova v pondělí. Balíčky bude rozdávat odpoledne na náměstí.
Branice, Jetětice – Obě obce připravily mikulášskou nadílku na sobotní odpoledne ve svých kulturních domech. Nadílky se v Branicích dočkají i dospělí, večer se tu koná taneční zábava.

Bernartice – Na děti z Bernarticka čeká diskotéka. I takový program, který připravila knihovna a obecní úřad, nabídne nedělní odpoledne spojené s návštěvou Mikuláše a čertů.

Hrejkovice – Pro děti od batolat až po první stupeň základní školy z Hrejkovic, Pechovy Lhoty, Níkovic a Chlumku je určena sobotní odpolední mikulášská nadílka v kulturním domě Hrejkovice. Její začátek je v patnáct hodin.

Kostelec nad Vltavou – Na společnou mikulášskou nadílku se mohou těšit i děti z Kostelce. V sobotu odpoledne pořádá Club Ládín s jeho přáteli 1. čertovské setkání dětí v kosteleckém sále obecního domu.

Ostrovec – Mikulášskou nadílku připravila obec společně s občanským sdružením Ostrovec na sobotu od 14 hodin v kulturním domě. Malí návštěvníci se mohou těšit na diskotéku, soutěže a na závěr přijde Mikuláš s doprovodem a dárky.

Písek – Na Velké náměstí přijdou Mikuláš s Luciferem v pondělí v době od 16 do 17 hodin. Dětem nadělí nejen dárky, ale také kulturní program a různé soutěže.

Kluky – Obec připravuje mikulášskou besídku na sobotu od 16 hodin v hostinci U Hejska. V programu vystoupí žáci základní školy a na všechny děti čeká kulturní program a nadílka.

Malé Nepodřice – Osadní výbor a sbor dobrovolných hasičů zvou na mikulášskou besídku s nadílkou a programem. Uskuteční se v neděli od 17 hodin v klubovně v Malých Nepodřicích.

Čížová – Mikulášská zábava se uskuteční v sobotu ve Fešácké hospodě v Borečnici. Program pro děti začíná v 15 hodin a jeho součástí kromě nadílky jsou soutěže s čertíky o ceny. Zábava pro dospělé začíná v 19 hodin a hrát bude amatérské sdružení Děs – Běs. V neděli pořádají mikulášskou nadílku dobrovolní hasiči v Čížové.V základní a mateřské škole se koná v pondělí.

Nerestce – Soutěž o ceny bude součástí mikulášské nadílky, kterou na sobotu od 16 hodin připravili obec, místní knihovna a dobrovolní hasiči. Pro dospělé začne ve 20 hodin mikulášská zábava s kapelou Leoše Karáska.

Slabčice – Děti ze Slabčic se na nadílku mohou těšit v sobotu. Čertiska s Mikuláš přijdou za dětmi odpoledne do kulturního domu.