VRÁŽ
V sobotu se sejdou už potřetí masky v 10 hodin u vlakového nádraží v Nové Vráži. Po povolení masopustního průvodu starostou obce se všichni vydají na obchůzku obcí.

KOVÁŘOV
Druhý ročník masopustu se bude konat v sobotu v Kovářově. Sraz masek je od 9.30 do 10 hodin před kulturním domem. Po obchůzce obcí bude zakončení na návsi, kde bude připravené občerstvení.

BERNARTICE
6. ročník přehlídky heligónkářů Bernartická heligónka se bude konat v sobotu od 14 hodin v sokolovně. V programu zahraje i Toulavá kapela.

HEŘMAŇ
Masopustní průvod projde tuto sobotu Heřmaní. Sraz účastníků je mezi 12. a 13. hodinou v místním kulturním domě, poté masky dostanou klíč od obce a vydají se na cestu po vesnici.

PUTIM
Masopust chystají na sobotu také v Putimi. Sraz účastníků je v poledne před obecním úřadem. Po skončení průvodu bude akce pokračovat v hospůdce U Splavu.

SKÁLY
Ples sboru dobrovolných hasičů se bude konat v sobotu večer ve Skalské hospůdce.

PASEKY
Masopustní rej je na sobotu na programu i v Pasekách. Sraz masek je ve 12.30 hodin v místním pohostinství.

SEMICE
Osadní výbor Semice a dobrovolní hasiči pořádají v sobotu maškarní průvod. Sraz masek je ve 12 hodin na Flekačkách u šiškárny. Odtud se průvod vydá na cestu obcí a tradiční zastávkou bude hostinec U Báby Lišků. Ani letos v Semicích nebudou chybět svatba a polní kuchyně s různými dobrotami.