ZAHOŘANY

Obec Kovářov pořádá v pátek 13. listopadu od 16 hodin tradiční akci s názvem Setkání s dechovkou. Koná se v KD Zahořany, zahrají Pučmeláci a vystoupí děti z MŠ Kovářov. Vstupné je padesát korun, autobusový svoz, koláčky a káva budou zdarma.

OSLOV
Svatohubertská mše se bude konat v pátek 13. listopadu od 18 hodin v kostele sv. Linharta v Oslově.

CHYŠKY
Adventní dílny pletení z papíru se uskuteční v pátek na faře. Začátek je v 17.30 hodin a příchozí se naučí plést z papíru vánoční ozdoby do truhlíků a stromeček.

RAŽICE
Setkání seniorů se uskuteční v sobotu 14. listopadu v Obecním sále v Ražicích. Začátek je ve 14 hodin a k tanci i poslechu zahrají Písečtí blonďáci.

SVUČICE
V sobotu od 15 hodin se ve vesnickém klubu v kulturním domě ve Svučicích bude konat cestopisná přednáška Kateřiny Čelakovské na téma Šest týdnů v Londýně.

SEPEKOV
Český svaz žen v Sepekově pořádá v pátek od 17 hodin herní olympiádu v zasedací místnosti městyse Sepekov. Zvány jsou na ní jak předškolní děti, tak žáci prvního a druhého stupně základní školy. Soutěž bude probíhat v společenských hrách Člověče nezlob se, karetní hře Prší, pexesu a v šachách či dámě.

BERNARTICE
Náměstí v Bernarticích bude patřit od sobotního rána tradičnímu martinskému jarmarku. Večer se pak v sokolovně uskuteční taneční zábava se skupinou Elizabeth.

SKÁLY
Setkání harmonikářů se bude konat v úterý 17. listopadu ve Skalách. Začíná se ve 14 hodin ve Skalské hospůdce.