CHRÁST U KOVÁŘOVA
Sbor dobrovolných hasičů Chrást pořádá v sobotu 11. července od 19 hodin taneční zábavu za chrásteckou hospodou U námořníka. Hraje: Retro Band a vstupné je 99 korun. Připravena je bohatá půlnoční tombola.

KŘENOVICE
Křenovice budou plné automobilových veteránů. Koná se tu šestý ročník akce s názvem Křenovická jízda. Příjezd a registrace posádek je od 9 – 11.30 hodin. Program v sobotu večer nabídne i kino.

CHYŠKY
Výstava Pořád se něco děje je k vidění do 12. července každý den od 9 do 17 hodin ve výstavní síni obecního úřadu. Jedná se o fotografie amatérských autorů, kteří zachytili Chyšky a okolí.

POHOŘÍ
Kulturní komise Mišovice pořádá v sobotu tradiční koncert barokních mistrů v podání členů orchestru Národního divadla v Praze a FOK Praha v kostele svatého Petra a Pavla v Pohoří. Vstupné bude dobrovolné a půjde na údržbu kostela.

ČÍŽOVÁ
Dobrovolní hasiči ze Zlivic a obecní úřad Čížová pořádají dětský den. Uskuteční se v sobotu od 14 hodin na fotbalovém hřišti v Čížové. Děti se mohou těšit na horolezeckou stěnu, skákací hrad, amazonské foukačky, střelbu ze vzduchovek a další akce.
Rovněž v sobotu, ale už od 9 hodin se na hřišti v Čížové koná nohejbalový turnaj trojic o pohár starosty obce.

SMETANOVA LHOTA
V sobotu pořádá AFK na hřišti ve Smetanově Lhotě XL. ročník fotbalového turnaje Memoriál Ladislava Panýrka.

HRAD ZVÍKOV
Divadelní spolek Prácheňská scéna uvede v rámci Zvíkovského divadelního léta v pátek ve 21 hodin představení Tajemný hrad v Karpatech a v sobotu také od 21 hodin Epochální výlet pana Broučka. Vstupné je sto korun.