PŘEBOROV
Obec a místní hasiči jsou pořadateli sobotní velikonoční dílny pro děti. Začne v 16 hodin a příchozí – nejen děti – se mohou těšit na vyrábění velikonočních dekorací, ale také na hry a pletení pomlázky.  Akce se koná na návsi.

SRLÍN
V kulturním domě v Srlíně sehraje v sobotu od 19 hodin divadelní soubor SDH Božejovice veselohru o třech dějstvích Když štěstí chodí po horách. Po představení bude následovat posezení s hudbou.

SVATKOVICE
Jeden z posledních plesů sezony se odehraje v sobotu ve Svatkovicích. Jeho pořadatelem je Sbor dobrovolných hasičů Svatkovice – Rakov, který si pozval skupinu B-Quintett.

SEPEKOV
Josefovskou zábavu se skupinou Scarlet nabízí v sobotu Obecní dům v Sepekově.

BOROVANY
Josefovská zábava se koná v sobotu v borovanském kulturním domě. Hrát bude skupina Paradoxy.

CHYŠKY
Divadelní a osvětový spolek Fikar Nadějkov se v sobotu v 19 hodin představí v kulturním domě, a to s hrou Holka odjinud. Vstup je volný. Akci pořádá spolek Naše Chyšecko a obec Chyšky.

ALBRECHTICE NAD VLTAVOU
Velikonoční aranžování, pletení pomlázky i tvoření velikonočních ozdob si budou moct vyzkoušet malí i velcí na velikonoční tvořivé dílně, která se uskuteční tuto sobotu v Albrechticích nad Vltavou. Začátek je ve 14 hodin v prvním patře obecního úřadu. Akci pořádají místní zahrádkáři.

ČÍŽOVÁ
SDH Bošovice pořádá v sobotu v hostinci U Štálichů v Čížové hasičský bál. Začátek je ve 20 hodin a za vstupenku zaplatí návštěvníci 80 korun. K tanci a poslechu zahraje kapela TOP TON a pořadatelé připravují také bohatou tombolu.

DOBEV
V sobotu od 14 do 16 hodin se koná v klubovně školy v Dobevi velikonoční tvořeníčko. Pomůcky a malé občerstvení zdarma. Na návštěvníky  tvořeníčka se těší Olga Strnadová, knihovnice z Dobevi.

MALÉ NEPODŘICE
Dobrovolní hasiči z Malých Nepodřic zvou na sousedské posezení s harmonikou. Koná se v Malých Nepodřicích, v sobotu  od 17 hodin v klubovně hasičů. Hraje pan Vlnatý.

ORLÍK NAD VLTAVOU
V sobotu pořádají členové SK Orlík nad Vltavou sportovní ples v místní restauraci U Cvrků. Začíná ve 20 hodin, o hudbu se postará Ríša Novák    a o překvapení taneční skupina Starosedlský OrKán.

VRÁŽ
V sobotu začne v 19 hodin v sále hasičské zbrojnice ve Vráži tradiční hasičský ples, který pořádají místní dobrovolní hasiči. K poslechu a tanci hraje skupina Kosatky. Součástí programu plesu bude i předtančení. Připravena je soutěž o velmi hodnotné ceny.

JICKOVICE
V sobotu večer se v Jickovicích uskuteční  patnáctý maškarní karneval, jehož součástí bude vyhodnocení tří nejlepších masek. Vstupné je padesát korun.