BOROVANY
V sobotu ožije místní kulturní dům dopoledne i odpoledne. Ve 13.30 hodin začne dětský karneval, jehož součástí budou soutěže, hry i tombola, večer se pak uskuteční sportovní ples. Hraje milevská kapela RM Band.

BRANICE
Reprezentační ples se bude v sobotu konat v Branicích. Pořádá ho obec Branice a místní sbor dobrovolných hasičů. Hrát bude kapela Top Ton 
a samozřejmostí je bohatá tombola. Vstupné je sto korun.

KUČEŘ
Tančit se bude v sobotu také v Kučeři. Uskuteční se tu ples místního sboru dobrovolných hasičů, který připravil bohatou tombolu.

BERNARTICE
Zimní festival Bernest je na programu v sobotu v bernartické sokolovně. Zahrají  The Beautifuls, Sobi 20 a  Procrastination.

SEPEKOV
Tělocvičná jednota Sokol Sepekov chystá na sobotu 16. sportovní ples. Koná se v Obecním domě a hrát bude skupina Klávesy band.
Nedělní odpoledne bude patřit v Obecním domě dětskému karnevalu, který pořádá Český svaz žen Sepekov a začíná ve 14 hodin. Děti se mohou těšit na hry, soutěže i tombolu.

HREJKOVICE
Sbor dobrovolných hasičů Hrejkovice připravil na sobotu svůj ples. Koná se v místním kulturním domě.

TÁLÍN
Přednášku nazvanou Hory a kaktusy Argentiny si připravil Rudolf Slaba st. a představí ji v sobotu od 18 hodin v sále Tálínské hospody.

SVUČICE
Maškarní karneval pro děti připravila kulturní komise obce Mišovice na  sobotu od 14 hodin v kulturním domě ve Svučicích. V programu vystoupí Bělčické mažoretky, dále bude následovat velká kouzelnická show, modelování balonků, tombola a diskotéka. Občerstvení je zajištěné, ale pokud maminky a babičky chtějí připravit nějaké dobroty, mají příležitost.

JICKOVICE
Dobrovolní hasiči pořádají v sobotu v Jickovicích v hospodě Pod kaštanem hasičský bál. Začátek je ve 20 hodin, zajištěná je bohatá tombola 
a k tanci a poslechu zahraje skupina Studio KV. Vstupné je 100 korun.

SMETANOVA LHOTA
Sobotní večer bude patřit ve Smetanově Lhotě mysliveckému plesu, který začne ve 20 hodin v sále místního kulturního domu.

OSTROVEC
V sále kulturního domu v Ostrovci pokračuje v neděli od 16 hodin oblíbená Zumba fitness s Romanem. Cvičení je vhodné i pro začátečníky. Hodina stojí třicet korun.

KLUKY
Honební společenstvo Kluky pořádá v sobotu od 17 hodin pro vlastníky honebních pozemků posezení s občerstvením v hostinci U Hejska.

KOVÁŘOV
Knižní novinku s názvem Každý má svůj osud představí v sobotu v 16.30 hodin na obecním úřadě v Kovářově autor Vladimír Mikuláš z Přílepova.

ZÁHOŘÍ
Kulturní výbor zastupitelstva obce Záhoří  připravuje dětský karneval na neděli od 14 hodin v zasedací síni obecního úřadu. Na děti čekají soutěže a losování cen. Protože je svátek sv. Valentýna, zájemci se mohou nechat na památku vyfotografovat ve valentýnském koutku.