PROBULOV
V sobotu se bude konat od 17 hodin v hospůdce v Probulově přednáška historika umění Jiřího T. Kotalíka na téma Lidová architektura jižních Čech.

BOROVANY
V neděli v 15 hodin jsou do salonku hospody zváni všichni, kteří si chtějí vyrobit vánoční a adventní dekorace. Na místě budou ozdoby k prodeji.

BERNARTICE
Výročí úmrtí rodáka Františka Mikoláška si v Bernarticích připomenou    v pátek v 17 hodin. Nejprve mu odhalí pamětní desku na radnici, poté se uskuteční křest knihy Staletý svědek, kterou František Mikolášek nestihl dokončit, a následovat bude vzpomínkový večer.

SVUČICE
Kulturní komise obce Mišovice připravila na sobotu od 15 hodin ve Vesnickém klubu v kulturním domě ve Svučicích tradiční tvůrčí dílnu pod vedením Věry Zajíčkové. Zájemci si na ní mohou vyrobit vánoční dekorace. Tavné pistole, nůžky a materiál je dobré vzít sebou.

ČÍŽOVÁ
V sobotu ve 20 hodin začíná v hostinci U Štálichů turnaj v PET kuželkách. Na úspěšné soutěžící čekají hodnotné ceny, pro všechny účastníky večer pak hudba a tanec.

ZHOŘ
Hubertská zábava se bude konat v sobotu ve Zhoři.

RAŽICE
V sobotu se v obecním sále v Ražicích uskuteční obecní ples. Začátek je ve 20 hodin a hrát bude kapela Přímý přenos.

TÁLÍN
V Tálíně se nudit nebudou. V sobotu se tady uskuteční setkání důchodců. Začne v 15 hodin.
V neděli bude ve stejný čas tvořivá dílna. Budou se vyrábět adventní věnce.
V úterý 24. listopadu se v Tálíně bude konat přednáška pracovníků Prácheňského muzea z Písku, kteří prováděli archeologický průzkum    v Kuklích na podzim roku 2014 v souvislosti se stavbou rybníků na Cihelně. Beseda se uskuteční od 18 hodin v sále Tálínské hospody.