Mirotice – V pátek 12. dubna od 9 do 15 hodin a v sobotu 13. dubna od 9 do 14 hodin můžete navštívit na radnici v Miroticích prodejní výstavu s jarní a velikonoční tématikou nazvanou I mezi námi jsou umělci. V pátek 12. dubna se od 16 hodin uskuteční také v městské knihovně na radnici dílnička pro děti, kde se naučí malovat vajíčka s Martinou Lukešovou.

Milevsko – Dům kultury v Milevsku připravil na sobotu 13. dubna od 8.30 do 11.30 hodin velikonoční trhy s tradiční soutěží o nejlepší mazanec a tvořivou dílničkou pro děti. Letošní novinkou je výstava patchworkových prací dětí z kroužku DDM Milevsko.

V neděli 14. dubna zaplní prostory Milevského muzea od 9 do 17 hodin už 17. ročník velikonočního řemeslného jarmarku. Návštěvníci si mohou zároveň prohlédnout aktuální výstavu Jan Jeřábek, věčně usměvavý nebeský jezdec, která je věnovaná 100. výročí od jeho narození.

Oslov – V Oslově pořádá v neděli 14. dubna spolek Mladé ženy velikonoční tvoření s dětmi. Sraz účastníků je ve 14 hodin před obecním úřadem.