Dopravní značení dodělali v Mirovicích. Přišlo na 260 tisíc korun, což se některým zdálo moc. „Nemuselo se to dělat v takovém rozsahu, jsou to vyhozené peníze," konstatoval zastupitel Václav Hrudka.

Tomu však oponoval tajemník města Josef Appel. „Je celkem zbytečné o tom diskutovat. Udělat se to muselo, a to v tom rozsahu, který nám udala dopravní policie. Majitel komunikace, kterým je město, je povinen to udělat," vysvětlil Josef Appel.

Mirovičtí začali s obnovou dopravního značení už v roce 2007, kdy se dělala první etapa. Teprve letos se všechno dodělalo. Kromě značek ve městě se dělaly také některé v osadách, které náleží pod Mirovice.

Zastupitel Antonín Suchan vidí v dopravním značení smysl. „Existuje sice přednost zprava, kterou by se řidiči mohli řídit, ale to platí, jen když je v místě značená křižovatka. Pak když se něco stane, může to být sporné," uvedl Antonín Suchan.

Kromě toho poukázal na to, že v Mirovicích nebyl rozsah zas až takový. „Podívejte se v Myslíně, tam také dělali dopravní značení a tam to mají daleko složitější a dražší," dodal zastupitel.
Dopravní značení bylo naplánované v rozpočtu Mirovic na tento rok, platilo ho město.