Páteční program začne ve 13 hodin s tím, že o půl hodiny později už se bude hrát divadlo O vodníku Řešátkovi. V 15 hodin přijde na řadu představení s názvem PohádkumMobile a v 16.30 hodin Popelka v podání Divadla Víti Marčíka. V 18 hodin začne koncert Monty dětem a o hodinu později už bude Divadlo Já to jsem hrát Malého prince. Monty si zahraje ještě ve 20.30 hodin a hodinu a půl po něm už bude pódium patřit plzeňské punkrockové kapele Znouzectnost.

V sobotu zahájí ve 12 hodin program Radek Pokorný se svým loutkohraním. O hodinu a půl bude připravená Trpasličí pohádka a poté Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Od 16.30 hodin začne koncert kapely Pískomil se vrací a o hodinu později vystoupí Divadlo Lokvar s Malou mořskou vílou. V 19 hodin je na programu Divadlo Dno a jejich Revue 9, ve 20.30 hodin zahraje skupina Vypsaná fixa a od 22 hodin Helemese.

Setkání, které se uskuteční na ostrově u Dolejšího mlýna, moderuje Radek Pokorný. 
V rámci doprovodného programu nebudou chybět výtvarné dílny, výstavy, malování na obličej, horolezecká stěna, plavba na lodičkách, trampolína i baletní vystoupení.