Do patnáctého listopadu mohou zájemci hlasovat o nejlepšího zpěváka, zpěvačku, kapelu, akci roku a talent z milevské kulturní scény. Dům kultury počtvrté připravil soutěž Music Grammy Milevsko a na jeho stránkách mohou lidé podpořit své favority.

„Soutěž vyhlašuje Dům kultury Milevsko každoročně. Je zhodnocením hudební sezony daného roku," vysvětlil ředitel Vít Kratochvíl.

Slavností vyhlášení cen, na kterém tři nejlepší z každé kategorie převezmou vítěznou plaketu,  se uskuteční v sobotu 17. listopadu.


„Finálový večer samozřejmě nabídne hudební přehlídku – přislíbena je prozatím účast kapel Fantom, Despaires, Dusot dusících se králíků a zpěvaček z projektu Oběžná dráha nebo vystoupení vynikajících tanečníku z tanečních skupin NRG Crew a TS EFK. Vstupné bude pouhých osmdesát korun," řekl k vyhlášení výsledků Vít Kratochvíl.

V loňském roce se v soutěži dařilo místní skupině MySky, která vyhrála kategorii skupiny a její členka Nina Radostová se stala nejlepší zpěvačkou. Akcí roku bylo bartolomějské posvícení, talentem roku Adéla Kašparová z taneční skupiny EFK a hlasující vybrali jako nejlepšího zpěváka Jindřicha Müllera ze skupiny Fantom.