Děti vnikly na hřiště a hrály hry

Písek – Do oploceného areálu hřiště základní školy v Šobrově ulici protiprávně vniklo několik dětí. Ty překonaly drátěný plot a na hřišti hrály míčové hry. Skupinku dětí ve věku kolem deseti let z areálu vykázali strážníci.

Někdo rozbil kamenem okno

Písek – Neznámá osoba rozbila kamenem okno v jednom z bytů v domě ve Svatoplukově ulici. Po tomto oznámení na místo vyrazila hlídka městské policie. Zjistila, že neznámá osoba rozbila dvě okenní tabulky o rozměru 70x50 cm. Hlídka provedla fotodokumentaci a místní šetření, ale pachatele se jí zjistit nepodařilo. Událost bude nahlášena Domovní a bytové správě Písek a středisku Naděje.

Na toaletě našli injekční stříkačky

Písek – Zaměstnanec Městského úřadu Písek nahlásil, že na WC byly nalezeny tři injekční jehly a stříkačky. Hlídka městské policie na místě použitý zdravotnický materiál umístila do speciálního boxu a ten převezla k odborné likvidaci.

Mladý host rozbil sklo u juboxu

Milevsko – V neděli ráno řešili milevští strážníci případ rozbitého juboxu v nočním podniku v centru města. Přespolní mladík u něj rozbil sklo. Pachatel bude muset škodu majiteli provozovny uhradit.