Na lavičce ležel podnapilý mladík

Písek – Na městskou policii bylo oznámeno, že na Mírovém náměstí leží na lavičce podnapilý muž. Na místo se dostavila hlídka, která na lavičce nalezla mladíka ve věku 19 let, který byl v podnapilém stavu, ale lékařské ošetření nepotřeboval. Po provedení kontroly totožnosti jej hlídka předala rodičům. 

Autem narazil do lavičky v Semicích

Písek – V Semicích je poničená lavička, nahlásil někdo strážníkům. Podle oznamovatele lavičku poničilo v nočních hodinách projíždějící osobní vozidlo červené barvy. Vozidlo viděl v lokalitě na Flekačkách. Na místo byla vyslána hlídka, která zde uvedené vozidlo nalezla. Hlídce se podařilo kontaktovat i majitele vozidla. Muž z Hradišťské ulice se při podání vysvětlení přiznal ke způsobení uvedené dopravní nehody. Z tohoto důvodu byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která si událost převzala k dořešení. 

Hasiči sundali ze stromu klíče

Milevsko – Profesionální milevští hasiči si připsali další technický zásah. Pomocí trhacího háku sundali v Milevsku v ulici Čs. Armády ze stromu klíče, které pak předali majitelce. Na strom je hodil její syn.