Muž polské národnosti nechtěl platit

Písek – Ve večerních hodinách bylo oznámeno, že na čerpací stanici v Hradišťské ulici se nachází mladík, který zde má problém s obsluhou. Hlídka MP na místě zjistila, že muž polské národnosti vypil lahvové pivo, za které odmítl zaplatit. Muž se při podání vysvětlení doznal, že lahvové pivo vypil. Měl však výhrady k práci obsluhy čerpací stanice. Za přítomnosti hlídky muž útratu zaplatil a poté byl z místa vykázán.

Rozházel odpadky a dostal pokutu

Písek – V okolí marketu Lidl a pod přemostěním byl zjištěn značný nepořádek. Pod přemostěním strážníci objevili muže z Jince, okres Příbram. Ten se ke znečištění místa a rozházení odpadků přiznal. Bylo mu sděleno, že se tímto jednáním dopustil přestupkového jednání, za které mu byla uložena bloková pokuta.

V komíně hmyz zůstává dál

Zahořany – Profesionální hasiči z Milevska vyjeli v sobotu odpoledne  do Zahořan, aby tu odstranili nebezpečný hmyz. Hnízdo však bylo v komínovém tělese na obtížně dostupném místě a hasičům se je nepodařilo odstranit.

Chtěl ukrást elektroodpad

Písek – Hlídka MP zadržela muže, který se v Nádražní ulici pokoušel odcizit elektroodpad z kontejneru. Muži byla uložena bloková pokuta.