Svůj první závodní start si vyzkoušelo deset nejmladších děvčat z AC Sole (v kategorii 4 – 7 let). Stejně tak měla premiéru i jejich choreografie pod názvem Trollové, podle motivu animované pohádky o skřítcích (Trollech). Jako choreografky se představila, také poprvé, pětice starších děvčat Veronika Lingánová, Michaela Čechová, Vendula Walterová, Eliška Stará a Kateřina Polanská.

V příjemném prostředí modřanské tělocvičny svou první zlatou medaili ve skupinových sestavách vyhrály Sára Beranová, Anna Gornická, Julie Čížková, Kristýna Famfulová, Nikol Hřebejková, Barbora Zemanová, Adéla Elexhauserová, Nora Demangeon, Kateřina Kořánová a Dorota Mucha.

Děkujeme všem děvčatům za reprezentaci klubu a města Písku, rodičům a fanouškům za podporu a také jim a čtenářům přejeme krásné prožití svátků a v roce 2018 zdraví, štěstí a spokojenost.

Svěřenkyně Aerobik Clubu Sole.

Na snímku jsou: Nahoře zleva choreografky Michaela Čechová, Vendula Walterová, Veronika Lingánová, Eliška Stará a Kateřina Polanská. Uprostřed zleva jsou Kateřina Kořánová, Nora Demangeon, Anna Gornická, Julie Čížková, Sára Beranová, Nikol Hřebejková a Adéla Elexhauserová. Dole zleva jsou Kristýna Famfulová, Dorota Mucha a Barbora Zemanová.

Ivana Pasauerová