Písečtí reprezentovali s 19 choreografiemi a získali čtyři první místa, dvě druhá, čtyři druhá až třetí, a to výčet úspěchů ještě zdaleka není konečný. Zabodovala miniškolička, která si s Dobou ledovou odvezla 1. a se Žábičkami 2. místo. Pěkný kousek se povedl se povedl klukům z B.B. Tančí spolu od září a skončili třetí. Začínající velké tanečnice se mohou pochlubit 3. a 7. místem. Nejstarší Zipáci si přivezli 6 medailí, děti od zlaté až po 5. místo. Ve svých kategoriích vyhráli choreografie Mlha přede mnou, mlha za mnou, Story a Dangerous.
Na choreografiích se podíleli: Klára Humpálová, Láďa Beran, Gabča Chmelíková, Šárka Mintuchová, Verča Stehlíková, Miška Bicanová, Niki Horníková, Saša Zuntová, Dorka Skalová, Iveta Zochová, Tom Pražák, Ondra Kubáček a Lucka Šatrová.
„Všem Zipákům moc děkuji za reprezentaci Tanečního centra a města. V příštím roce bychom chtěli tuto velkou taneční soutěž uspořádat v Písku a věřím, že se nám to za podpory města a sponzorů podaří,“ uvedla vedoucí TC Z.I.P. Klára Humpálová.