„Zodpovídám za činnost hokejového klubu v Milevsku," představil se zastupitelům na středečním zasedání Karel Reiniš (1948),  který doplnil, že by se zejména  chtěli zaměřit na výchovu mládeže.

O soutěži, kterou bude Milevsko hrát v nové sezoně, ještě není rozhodnuto. „Z devadesáti procent to bude krajská liga, na kterou bych vás rád pozval. Pokusím se, zda by nešel vyjednat zpátky postup do druhé národní hokejové ligy," dodal Karel Reiniš.

Zastupitelka Marie Polívková popřála novému vedení, aby se mu dařilo. „To je na hráčích a zejména na rozhodčích," poznamenal Karel Reiniš.
Hodně štěstí popřál i zastupitel Lubomír Šrámek. „Pokud budu zvolený do nového zastupitelstva, tak samozřejmě rád budu spolupracovat. Milevsko se prezentuje jako město vzduchotechniky a hokeje, a tak by byla škoda, kdyby se tu hokej nehrál," řekl Lubomír Šrámek.

Milevský hokejový klub má tříčlenný výkonný výbor.  Na konci loňské sezony hokejisté A týmu neudrželi v baráži  druhou ligu a sestoupili do krajského přeboru.