Básník a stand-up komik Petr Soukup vyráží na své první sólové turné, které nazval příznačně Eromantik. Jeho čtenáři a posluchači vědí, že se nebude jednat jen o klasický komediální stand-up nebo autorské četní, ale o kombinaci obou stylů, které budou obohacené historkami ze života a improvizací. Soukup jde se svou tvorbou často za hranu a jakékoli téma kolem lásky, erotiky a vztahů mu není cizí. To vše je protkané slovními obraty a černým humorem, ke kterému on sám dodává: „Kdybych s tímto programem vystoupil v televizi, nebo v rádiu, nedožil bych se rána. V lepším případě bych dostal doživotí, ale to bych těm vrahům, kteří by se mnou museli sdílet prostor vůbec nepřál.“

Jeho tvorba však podle jeho slov dokáže i pohladit na duši a kolikrát dojmout. „Kdykoli píšu, používám buď orgán hlavní, nebo pohlavní," říká. Diváci si vyslechnou jeho starší i nové básně, glosy a dojde i na nezveřejněné erotické povídky. Za poslední dva roky totiž vydal dva díly knihy „Erotické příběhy, které se staly“ a vpustil tak mezi veřejnost nejkrásnější zážitky obyčejných Čechů.

Šimon Kasa z Písku rád rybaří. Je to jeho největší koníček.
Šimonův nový začátek: S nadějí, že bez nohy mu bude líp, si ji nechal amputovat

Kromě vystupování se zabývá vydáváním knih, jejichž je autorem, nebo strůjcem projektu. Napsal deset knih a právě se dokončuje jedenáctá, která bude pro děti. Společně s Janem Sedláčkem provází populárním podcastem Přirození. Petr Soukup také píše texty pro různé interprety české scény, jako jsou Abraxas, Lucie Bílá, Bert and Friends, Calm Season a další. Dále píše scénáře, rozhlasové hry a reklamní slogany.

Vstupenky za 250 korun jsou k mání pouze na stránkách www.petrsoukup.cz