V budovách milevského městského úřadu se začnou stavebně upravovat některé kanceláře. Jedná se o budovu staré radnice, kde se podle starosty Ivana Radosty budou rekonstruovat prostory bývalé podatelny. Do nich by se pak měla přestěhovat ze stávajících nevyhovujících prostor tajemnice úřadu a také personalistka. Do důstojné podoby by se tam měly proměnit i toalety a zadní trakt. Vzniknout by tam měla také kuchyňka pro celé přízemí.

Rekonstrukce se zároveň týká sousední budovy č. 95, kde býval úřad práce. Tam by mělo vzniknout sedm nových kanceláří odboru právních služeb a přestupkové kontroly. Jeho někteří pracovníci jsou dosud v

Sažinově ulici a další na náměstí, kde působí i vedoucí odboru zatím provizorně na podatelně. Podle Ivana Radosty tam bude i personál, který se bude starat o radary v Bernarticích a Hrejkovicích.
Nevyužívaný prostoru východu v budově č. 95 by měl po stavební úpravě sloužit jako archiv. V celé budově je třeba vyřešit také topení.

Na první vyhlášení výběrového řízení na zhotovitele se nikdo nepřihlásil. Na opakovanou výzvu se přihlásily dvě firmy. Radní schválili nabídku firmy ROBRO z Písku s částkou 3,08 milionu bez DPH.