Horosedly – Žádná změna se ve vedení obce nekoná. Starostkou zůstává Lada Hašková a místostarostou Josef Jouja. Tak rozhodli zastupitelé na svém ustavujícím zasedání. Kromě toho zvolili také členy finančního a kontrolního výboru. Členy finančního výboru jsou Miroslav Křiváček, Hana Čížková a Pavel Zárybnický, který je předsedou. Členy kontrolního výboru jsou Tomáš Křiváček, Josef Voříšek a Lukáš Svojše coby předseda. 

Lety – Ani Lety nehlásí pro příští čtyři roky změnu. Funkci starostky obhájila Blanka Hlavínová a místostarostkou zůstává Miroslava Kuchtová. Starostka bude uvolněná a místostarostka i ostatní členové zastupitelstva neuvolnění. Lety už znají i složení svého finančního a kontrolního výboru. Předsedou finančního výboru je Jan Tlach, členy jsou Václav Ladman a Karel Prokop. Předsedou kontrolního výboru je Zdeněk Viták a dalšími členy Dagmar Žáková a Karel Prokop.

Skály – Starostkou obce zůstává Pavla Poláčková a místostarostou Pavel Janík, tedy žádná změna. „Jedinou novinkou je, že máme omlazené zastupitelstvo. Jsou v něm dvě mladé slečny, což je dobře. Nová krev je třeba," říká starostka Pavla Poláčková, která má před sebou už třetí období ve funkci. Zastupitelstvo Skal má devět členů. 

Kluky – V Klukách už podruhé zvítězila ve volbách Jana Hrdinová a ve své funkci starostky tak pokračuje. Místostarostou se stal Václav Zach, který je v zastupitelstvu druhé volební období. Oba jsou ze Sdružení nezávislých kandidátů Kluky. Tato strana získala pět mandátů z celkových devíti. Z původního zastupitelstva zůstali pouze čtyři členové a přibylo pět nováčků. Z devíti zastupitelů jsou pak pouze dvě ženy. „Velmi se těším na spolupráci s novým zastupitelstvem a doufám, že budeme společně pracovat na rozvoji naší obce," řekla Deníku starostka Jana Hrdinová. „V současné době pracujeme v obecní základní škole, kde budujeme kotelnu a nové šatny. Dále už nové zastupitelstvo odsouhlasilo žádost do Programu obnovy venkova. V letošním roce nás ještě čeká schválení rozpočtu, oprava bytu v obecní bytovce a dokončení nového územního plánu," přiblížila plány obce Kluky starostka Jana Hrdinová.

Olešná – Olešná hlásí kompletní změnu na čelních pozicích vedení obce. Jana Šupitara s Jitkou Kalinovou střídají Miloslava Brožková s Kateřinou Hrnečkovou. „Chtěli bychom více stmelit občany. Aby se třeba podíleli také na aktivitách pro děti a mládež. Dále se chceme věnovat tradicím a dle financí rozvíjet a revitalizovat obec," řekla Miloslava Brožková, nová starostka.