Mají je u sebe členové Občanského sdružení Kočky České Budějovice. „Protože nemáme peníze na velký útulek, naši dobrovolníci mají kočky u sebe doma, vždy třeba po třech nebo čtyřech. Jsou s nimi čtyřiadvacet hodin denně a ke kočkám tak mají individuální přístup,“ říká za sdružení Zuzana Moravcová, která ve svém bytě chová většinou čtyři kočky.

HANIČKA

Hanička je mazlivá a pohodová kočička. Je také naprosto nenáročná i v jídle. V novém domově by jistě přivítala dalšího kočičího kamaráda. Je vhodná do bytu i do domku se zahrádkou. Kontakt pro zájemce: 721 050 972 útulkové depozitum Písek.

GÁBINKA

Gábinka je maličká kočičí holka, která má ráda mazlení a teplý pelíšek. Má krásný sametový kožíšek sytě černé barvy. Na záchůdek chodí od prvního dne jako správná kočičí dáma. Kontakt pro zájemce: 721 050 972 útulkové depozitum Písek.

OLINKA

Malinká zrzavobílá kočička byla nalezena na parkovišti u Kauflandu. Je to velký lump a jedlík, nenechá chvíli nic na pokoji. Je velmi šikovná a učí se na kočičí záchůdek. Je ještě trochu špinavá od motorů aut. Kontakt pro zájemce: 721 050 972 útulkové depozitum Písek.