Účastníci se mohou zaregistrovat v době od 9 do 11 hodin v areálu firmy CykloŠvec Písek na adrese U Hřebčince 2509, a to jak cyklisté, tak pěší.

Letos poprvé se mohou cyklisté zapojit do skupin různých náročností pod vedením lektorů z Harmony Sport & Relax Clubu a jezdců Stevens CykloŠvec týmu. Jak informoval za organizátory Vítek Svatoš z Harmony centra, pojedou skupiny pro hobby (35 km), XC (45 km) i žiletky (70 km). „Již předem se musí zaregistrovat tak, aby mohli v 9 hodin vyrazit organizovaně z areálu Harmony Sport & Relax Písek v Gregorově ulici," poznamenal.

Zahájení cykloturistické sezony v Písku.Zahájení cykloturistické sezony v Písku.Zdroj: Archiv pořadatelů

Všichni účastníci obdrží na startu účastnický list s popisem trati, razítkovými místy, mapkou a QR. Ve startu na ně čeká nejen občerstvení, ale také testování kol a elektrokol, elektrokoloběžek a skútrů.

V cíli na Městském ostrově v době od 12 do 14 hodin obdrží prvních sto účastníků diplom. Na všechny zúčastněné čekají dárky a ve 14 hodin slosování o ceny věnované organizátory a partnery akce.

Akci pořádají Harmony Sport & Relax Club Písek, CykloŠvec Písek a spolek Etalon. Další informace včetně registrace jsou na webu akce www.harmonypisek.cz/cyklo-turistika