1. liga inline hokeje
1. semifinále
ILHC Písek - In-line team Skuteč 7:4 (1:0, 3:3, 2:0, 1:1)
Branky Písku: Kořánek 3, Tajbl, Procházka Karel, Kozma, Krůček.


Vyloučení: 5:5, navíc Husák (skuteč) 10. min. nesportovní chování. Využití: 3:1. 100 diváků.


Písecký tým hrál jež ve druhé minutě, kterou již po 40-ti vteřinách využíl písecký Tajbl po krásné kombinaci s Krůčkem a Kozmou. Ve 14-té minutě zvyšoval Písek na 2:0 opět v přesilové hře, když brankáře hostí dělovkou prostřelil Kořánek.


Následující minuty ale patřily hostům. Hned po vhazování se jim podařilo snížit a minutu poté se jim naskytla výhoda přesilové hry, kterou po minutě využili. Písecká obrana v tu doba zmatkovala a netrvalo ani dvě minuty a Skuteč se dostala do vedení.


Písečtí ale soupeře zatlačili a v závěru druhé čtvrtiny opět skóre otočili na 4:3. Ve 30-té minutě se v rozmezí půl minuty podařilo domácím přidat další dvě branky, nejdříve se trefil Kozma a hned po něm přidal svoji třetí branku v utkání Kořánek.


Následný vývoj utkání již nepustili domácí ze své kontroly. Osm minut před koncem sice ještě snížila Skuteč na rozdíl dvou branek, ale tři minuty před závěrečnou sirénou potvrdil zaslouženou výhru domácích Krůček, když tečoval do branky nahození Kořánka.
Sestava Písku: Pinkas Michal (Šach Robert) - Milan Kořánek, Matěj Vácha, Karel Procházka, Tajbl Kamil, Mikeska Ondřej, Novotný Roman, Bouška Radek, Krůček Petr, Bican Jakub, Kozma Michal.


2. semifinále
In-line team Skuteč - ILHC Písek 5:8 (2:0, 0:3, 3:3, 0:2)
Branky Písku: Kořánek 2, Vácha 2, Bouška, Mikeska, Myslivec, Kubeš. Vyloučení: 8:8. Využití: 2:2. V oslabení 0:3.


Písecký tým měl po domácí výhře náskok jednoho vyhraného utkání a na hřišti soupeře mu stačilo k postupu do finále uhrát remízu.
V první čtvrtině ale domácí celek na svém „malinkém“ hřišti zaskočil Písecké a po dvou brankách vedl 2:0. Ve druhé části se již písečtí hráči přizpůsobili malému hřišti, třikrát překonali domácího brankáře a ujali se vedení.


V úvodu třetí části se naskytla dvakrát domácím výhoda přesilové hry. Ani jednu se jim využít nepodařilo, naopak písečtí hráči v obou oslabeních domácím hráčům ujeli a oba nájezdy proměnili. Od tohoto momentu již písečtí hráči náskok udrželi a zaslouženě postoupili do finále první ligy.
Sestava Písku: Pinkas Michal (Šach Robert)- Milan Kořánek, Matěj Vácha, Tajbl Kamil, Mikeska Ondřej, Bouška Radek, Krůček Petr, Myslivec Jakub, Kubeš Daniel.


Finále 1. ligy mužů:
V sobotu 21. června ve 14.00 hodin se odehraje první finále ve s.n.o.p. Aréně v Písku, v neděli se hraje ve 14.00 hodin odveta v Ústí nad Orlicí. Soupeřem píseckých bude Sport Bárt Ústí nad Orlicí.