Sovičky.Zdroj: Deník / Stanislava Koblihová

Mateřská škola v Miroticích - Sovičky  
Na snímku jsou v zadní řadě zleva Dominiček Uhlíř, Daník Kouba, Kája Vokatá, Zuzanka Bílková, Šimůnek Jonák, Kubík Šolc, Lilianka Finková a Kryštůfek Burger. V přední řadě jsou Sofinka Poprocká, Violka Buřičová, Evička Domínová, Nelinka Koubkováa Eliška Cechlová. 
O děti se starají učitelky Denisa Hečková (zleva) a Petra Soukupová. 
Na snímku chybí Lucinka Tetourová, Kubík Vlášek a Danielka Kučerová.

Tygříci.Zdroj: Deník / Stanislava Koblihová

Mateřská škola v Miroticích - Tygříci  
Na snímku jsou v zadní řadě zleva Anetka Marienková, Nelinka Hrádková, Tomášek Varga, Verunka Plevková a Kristýnka Suchanová. V přední řadě jsou zleva Alenka Valvodová, Emička Švedová, Karolínka Bučková, Davídek Chlanda, Honzík Valvoda, Honzík Janoušek a Karolínka Krejčová. O děti se starají vedoucí učitelka školky Lenka Suchardová a učitelka Drahomíra Plocová. Na snímku chybí Tomík Beduš, Magdička Kožená, Davídek Maršík, Nelinka Obermajerová, Pepíček Dunka, Bertík Mareš, Nikolka Michalinová, Sofinka Michalinová, Natálka Pechlátová, Kačenka Valentová, Kristýnka Valentová, Martínek Vlach a Maruška Vostalová.

LiščataZdroj: Deník / Stanislava Koblihová

Mateřská škola v Miroticích - Liščata  
Na snímku jsou v zadní řadě zleva Zdeneček Říha, Lukáš Průcha, Adam Chlanda, Péťa Jílek, Péťa Sedláček, Štěpán Spilka, Martínek Kalafous, Robin Cechl, Maxim Janda a Matyáš Čadek. V přední řadě jsou zleva Tobík Bárta, Lenička Tetourová, Terezka Součková, Nikolka Koubová, Anetka Bílková, Kája Nejedlá, Vaneska Najedlá a Zdenda Koubek. O děti se stará učitelka Jana Marešová. Na snímku chybí Markéta Šulcová, Sabinka Maturová, Ladislav Dunka, Andělka Hospergrová a Radeček Malkus.

Příště představíme II. mateřskou školu v Protivíně