II. MŠ v Protivíně - Kuřátka.Zdroj: Deník / Lucie Kotrbová

II. MŠ v Protivíně - Kuřátka  
Na snímku jsou zleva Tomáš Dědič, Veronika Braunová, David Přibil, Anežka Vobrová, Ema Rusínová, Kryštof Hanus, František Janeček a Šimon Staněk. Za nimi je jejich učitelka Miroslava Vobrová.

II. MŠ v Protivíně - Berušky.Zdroj: Deník / Lucie Kotrbová

II. MŠ v Protivíně - Berušky  
Na snímku jsou v dolní řadě zleva Adrianka Třeštíková, Laurinka Hečková, Denísek Handschuh, Ondrášek Vondruš a Bertík Zoch. Za nimi jsou zleva Vaneska Honzíková, Ondra Vlk, Honzík Marek, Adélka Sládková, Sabinka Halmešová, Maruška Panská, Anetka Profantová a Vendulka Kopecká. Úplně vzadu jsou Matyáš Kajgr a Elenka Málková. Po stranách stojí jejich učitelky Ivana Byrtusová (vlevo) a Marie Roušalová.

II. MŠ v Protivíně - Včelky.Zdroj: Deník / Lucie Kotrbová

II. MŠ v Protivíně - Včelky  
Na snímku jsou v dolní řadě zleva Jaroslav Patoka, Lukáš Přibil, Jan Vojík, Ríša Bártík, Gábinka Bečvářová, Valerie Ema Braunová, Melánie Dupalová, Adam Podlešák, Tobiáš Boušek, Matyáš Boušek, Tereza Bělohlavová a Elen Jarošová. V horní řadě zleva jsou Anežka Hejsková, Sofie Vítková, Kristýna Šterclová, Jan Tomšovic, Josef Patoka, Marek Gocala, Karolína Kopecká, Jan Kochrda a Kryštof Bis. Po stranách sedí jejich učitelky Ivana Lacinová (vlevo) a Jana Skalická.

II. MŠ v Protivíně - Motýlci.Zdroj: Deník / Lucie Kotrbová

II. MŠ v Protivíně - Motýlci  
Na snímku jsou v dolní řadě zleva Karolína Koudelková, Kristýna Kramplová, Max Kropáček, Matěj Brůžek, Terezka Hronková, Pavlík Hanus, Terezka Manová, Klára Bisová, Lilinka Hečková, Julinka Pártlová a Adélka Jelínková. Za nimi sedí zleva Nikola Badžová, Vítek Němejc, Matyáš Staněk, Kubík Šafařík, Nela Zimmerhanzlová, Matěj Schánilec, Josef Panský, Martin Hrdlička, Kačenka Hazuková, Adéla Třeštíková, Nikolka Žáková a Zdenička Sládková. Po stranách sedí jejich učitelky Ludmila Rakušanová (vlevo) a Šárka Vojtová.

Příště představíme děti z mateřské školy v Mirovicích