I. MŠ Protivín - ŽabičkyZdroj: Deník / Lucie Kotrbová

I. MŠ Protivín - třída Žabičky  
Na snímku jsou v první řadě zleva Filip Hanzlík, Toník Měšťan, Tobiáš Křišťál, Karolína Sochorová, Beáta Sobkovčíková, Anna Staňková a Markéta Karafiátová. V zadní řadě jsou zleva učitelka Andrea Kubišová, Kryštof Skalka, Adam Sajtl, Miriam Gutwrth, Adéla Nemčeková, Toník Nováček a Magdaléna Jelínková.

I. MŠ Protivín - KoťátkaZdroj: Deník / Lucie Kotrbová

I. MŠ Protivín - třída Koťátka  
Na snímku jsou v přední řadě zleva Andrea Koubová, Marek Tománek, Julie Jelínková, Andrea Doupníková, Jáchym Komrska, Denis Záhorka, Adéla Veselá a Jiří Cvrček. Ve druhé řadě jsou zleva učitelka Hana Kohoutová, Jan Mikulenka, Jakub Mikulenka, Eliška Zoubková, Gabriela Macháčková, Vendulka Žižková a Ondřej Lojda.

I. MŠ Protivín - VeverkyZdroj: Deník / Lucie Kotrbová

I. MŠ Protivín - třída Veverky  
Na snímku jsou v přední řadě zleva Veronika Čechová, Maxmilián Gutwirth, Michal Jaroš, Jan Jelínek a Vilém Jelínek. Ve druhé řadě jsou zleva ředitelka mateřinky Jitka Řezáčová, asistentka pedagoga Hana Peroutková, David Zima, Nela Štěrbová, Radek Vojík, Jáchym Ira, Sofie Hrdličková, Petr Říha a učitelka Jana Hanzlíková.

I. MŠ Protivín - SovičkyZdroj: Deník / Lucie Kotrbová

I. MŠ Protivín - třída Sovičky  
Na snímku jsou vpředu na koberci zleva David Janda, Dominik Moucha a Jonáš Komůrka. Za nimi sedí zleva Čestmír Sláma, Klára Půžová, Karolína Jungvirtová, Nicol Záhorková, Tereza Fílová, Vanda Mahdalová, Sofie Šmahlíková, Gabriela Nováčková, Lukáš Marčenko a asistentka pedagoga Lenka Nováková. V zadní řadě jsou zleva třídní učitelka Eva Cimburová, Jakub Novotný, 
František Turýnek, Šimon Veselý, Kryštof Čajan, Matěj Celerin, Michal Čítek, Alex Kouřimský, Dominik Šálek a třídní učitelka Pavla Sajtlová. 

Příště představíme děti z 8. mateřské školy v Písku