close 13. MŠ Písek. Žlutá třída. info Zdroj: Deník / Libuše Kolářová zoom_in

Žlutá třída  
V zadní řadě jsou zleva: Alex Vašák, asistentka Jana Novodvorská, Šimon Karvan, učitelka Marie Štěpková, Vojta Smitka a vedoucí učitelka Jaroslava Grossmannová.
V prostřední řadě jsou zleva: Marie Kožmínová, Tereza Popelková, Radim Cihlář, Olda Křižan, Valentýna Kvarda a Melissa Hromádková. Před nimi jsou Tomáš Čáp a Alex Sochůrek.

close 13. MŠ Písek. Modrá třída. info Zdroj: Deník / Libuše Kolářová zoom_in

Modrá třída  
V horní řadě jsou zleva: Filip Jandečka, Tadeáš Nový, Jakub Novotný, Marek Picek, Adam Sobota, Jonáš Tomynec, Šimon Šperl, Martin Kalamár a učitelky Miluše Vlasatá a Bohumila Souhradová.
V prostřední řadě jsou zleva: Laura Nagyová, Emily Hynoušová, Ema Bažantová, Eliška Obytová, Nela Špačková, Rúth Untermayerová, Stela Matoušková a Markéta Sedláková.
V dolní řadě jsou zleva: Kristýna Grecmanová, Veronika Němečková, Václav Bican, Patrik Vatka, Aisha Hemalová, Šárka Kordíková a Nina Francisty.

close 13. MŠ Písek. Hnědá třída. info Zdroj: Deník / Libuše Kolářová zoom_in

Hnědá třída  
V zadní řadě jsou zleva: učitelka Blažena Mikulenková, Matyáš Malíský, Robin Řeháček, asistentka Libuše Chvojsíková, Jan Zdražil, Agáta Vejlupková, Matyáš Erban, Michaela Fialová, Vojtěch Vaněk, Viktorie Brendlová a učitelka Radka Vlčková. V prostřední řadě jsou zleva: Nela Vachtová, Lukáš Peklo, Simona Tóthová, Tereza Brodová, JulieVaciková, Eliška Keclíková, Tereza Marušová, David Brožák, Rozálie Obytová a Nela Vavřincová. Před nimi jsou Jakub Řezníček a Adam Hanus.