Podezřelý muž měl kolem půl šesté večer znásilnit svou manželku ve vaně během společné koupele potom, co se oba vrátili "posilněni" z návštěvy hostince. Žena, která vše oznámila na policii, zřejmě vše přehodnotila a odmítla trestní stíhání svého muže.

On chtěl, ona se bránila

Jak v srpnu přiblížila Hana Millerová z jindřichohradecké policie, manželka se po návratu z hospody šla vykoupat do vany v koupelně. "S jejím svolením se přidal i manžel a vlezl k ní. Následně projevil zájem o pohlavní styk. Manželka ho však odmítla. Muž ale i přes její odpor, kdy se měla bránit, na ní vykonal soulož," popsala čin. Následně se ženě podařilo vyprostit a utéci do pokoje, kde se nacházely i jejich děti a zavolat na linku 158.

Na místo se ihned dostavili policisté z obvodního oddělení Jindřichův Hradec společně s technikem kriminální policie, kteří provedli potřebné prvotní úkony. Muž byl týž den také zadržen a umístěn do policejní cely.

„Kriminalisté případ prošetřovali a v září ho odložili. Poškozená žena a oznamovatelka v jedné osobě, nedala souhlas se stíháním svého manžela,“ vysvětila Hana Millerová.