Na programu budou kromě písní ze zmíněného alba také skladby z dřívějších let včetně těch z jejich raného folkového období. Bratři Ebenové jsou skupinou, která se vymyká všem hudebním proudům. Kryštof, Marek a David, synové významného hudebního skladatele Petra Ebena a synovci hudebního skladatele a pedagoga Ilji Hurníka jsou vyhlášení precizností hudebních skladeb i vystoupení. Pro svou tvorbu čerpají inspiraci v různých hudebních žánrech.

Kapelu dále tvoří rytmika – Jiří Veselý (basová kytara, akordeon), Jiří Zelenka (bicí, perkuse) a Pavel Skála (akustické a elektrické kytary), kteří působí mimo jiné v kapele ETC Vladimíra Mišíka. Kapelu doplňuje vynikající jazzový kontrabasista Jaromír Honzák.


Ve spolupráci s Domem kultury Milevsko jsme pro vás připravili soutěž o volné vstupenky na nedělní koncert Bratrů Ebenových, který se uskuteční od 20 hodin v milevském klášteře. Chtěli byste jít na koncert zdarma? Stačí v úterý 26. července mezi 13. a 13.20 hodinou zavolat na telefonní číslo 
382 219 085 a správně zodpovědět soutěžní otázku Jaký významný festival už dvacet let Marek Eben zahajuje i končí? a mít štěstí při losování. Seznam výherců přineseme ve středu. Ve hře je deset vstupenek pro pět výherců.