PÍSEK:
Letní kino
21.00 Madagascar 3
Animovaný. Rafinovaným tučňákům se s pomocí hrubé šimpanzí síly podařilo opravit letadlo, ve kterém naši hrdinové havarovali během přeletu z Madagaskaru do Afriky, a vyrazili si užívat do kasina v Monte Carlu. Lva Alexe, hrošici Glorii, zebru Martyho a žirafáka Melmana ale na palubu nevzali, což čtveřici donutí doplavat za nimi po svých Středozemním mořem. Tučňáky nutně potřebují, protože bez tučňáků nemají šanci vrátit se domů. Zejvení divokých, i když přátelských šelem v epicentru evropské zábavy pochopitelně vyvolá rozruch, který dostane za úkol zkrotit kapitánka Chantal DuBois.

Kulturní dům
19.00 Kroky šamanskou krajinou
První setkání se šamanskou Leou Šťastnou a jejím hostem Idou Maťugovou při povídání o cestování v šamanském Universu. Přednáška bude zaměřena na základní šamanské dovednosti.

Divadelní kavárna
20.00 Old Boys Poutníci
Country večer. Jiří Píďa Látal a František Fanóš Linhárek, dva zakládající členové brněnských Poutníků se po letech sešli a začali znovu koncertovat.

MILEVSKO:
Kino Bios „eM"
20.00 Tady to musí být
Drama. Komedie. Cheyenne je bývalá rocková hvězda. Ve svých padesáti letech se stále obléká ve stylu gothic a žije v Dublinu ze svých autorských honorářů. Smrt jeho otce, se kterým dlouhých 30 let nekomunikoval, ho zavede zpět do New Yorku.

Letní kino
21.00 Hogo fogo Homolka
Komedie. Homolkovi si pořídili auto, teď jsou teprve hogo fogo rodina! Dohadování o tom, kam se pojede na první výlet děda s Ludvou prosazují fotbal, babi s Heduš dostihy v Chuchli – rozhodne zpráva, že s pradědečkem je zle, že asi umře.

VRÁŽ:
Lázně Hotel Vráž
Zámecká terasa
19.30 Písecká čtyřka