PÍSEK :
Letní kino
Od pátku do pondělí 29. srpna není možné promítat v letním kině, protože se na Výstavišti koná jiná kulturní akce a oba programy by se mohly vzájemně rušit. Diváci ovšem o filmy nepřijdou, uvidí je v kinu Portyč. Začátek projekcí zůstává stejný, to je od 21 hodin, maximálně začne film o 5 minut déle, aby ti, kteří případně přijdou na promítání do Letního kina, stihli přejít do kina Portyč.
21.00 Mechanik zabiják
Akční thriller.. NěKdo musí dát věci do pořádku. On je ten pravý. Arthur Bishop je „mechanik“ – elitní zabiják s unikátním talentem pro čisté odklízení cílů. Je to práce, která vyžaduje profesionální přesnost amabsolutní nestrannost. A Bishop je nejlepší. Když však zabijjí jeho rádce a kamaráda Harryho, Bishop ztrácí jendu ze svých předností – nezaujatost

Divadelní kavárna
20.00 Oldies párty
Diskotéka pro mladé i seniory

LÁZNĚ VRÁŽ
Zámecká jídelna
19.30. Taneční večer na zámku
K tanci a poslechu hraje Leoš Karásek

MILEVSKO :
Kino Bios eM
20.00 Kovbojové a vetřelci
Cizinec (Daniel Craig), který se probral z bezvědomí poblíž města Absolution, si naprosto vůbec nic nepamatuje. Jediným vodítkem k jeho minulosti je podivný náramek na zápěstí. Celková amnézie je mrzutá věc, obzvlášť když se ocitnete ve městě, které nenávidí lidi odjinud a kde vládne tvrdou rukou nesmlouvavý plukovník Dolarhyde (Harrison Ford), jenž ho řídí metodou pěsti a biče. Absolution žije ve strachu a brzy bude ještě hůř. Shůry přicházejí podivné zvuky a oslepující světla, obyvatelé města beze stopy mizí a nikdo neví, jak se bránit. Paradoxně právě cizinec, kterého pronásledovali od chvíle, kdy se v jejich městě objevil, se stane jejich jedinou nadějí. Postupně se mu vrací paměť, a jak si vzpomíná, kde byl a co tam prožil, uvědomuje si, že drží v rukou klíč k tajemství.

ČIMELICE
Zámecká zahrada
8.00 – 18.00.00 výstava květin
Areál základní školy
8.00 – 18.00 Výstava drobného zvířectva
Obě výstavy pokračují do neděle.

ZVÍKOVSKÉ PODHRADÍ
Hrad Zvíkov

20.30. Postel pro anděla
Hra Haroslava Koloděje je komediálním příběhem ateisty Ludvíka Myslivečka a jeho strážného anděla Zvoníčka.
Hrají členové Divadelního spolku Prácheňská scéna Písek.