PÍSEK :
Letní kino
21.30 Jsem číslo čtyři
Akční / Sci-Fi. Napínavý thriller o pozoruhodném mladém muži Johnovi Smithovi (Alex Pettyfer), který je na útěku před nemilosrdnými nepřáteli, usilujícími o jeho život. Neustále změny identity a stěhování z města do města ve společnosti svého ochránce Henriho (Timothy Olyphant) jsou příčinou toho, že je John neustále všude nováčkem, který nemá nikde žádné kořeny. Malé městečko v Ohiu, kde nyní žije, je svědkem nečekaných a převratných událostí, které změní Johnův život – seznámení s jeho první láskou (Dianna Agron), objevení nových schopností a nalezení spojení s ostatními, kteří sdílejí jeho neuvěřitelný osud.

Divadlo Fráni Šrámka
19.00 Čarodějky ze Salemu
Tyjátr Horažďovice. Historické drama Arthura Millera vychází ze skutečných událostí, ke kterým došlo v roce 1692 v americkém městečku Salem, obývaném komunitou puritánů.

Klub Krteček
15.00 Společná procházka

Fokus
13.00 Výlet - exkurze ranč IXION

Studio Smajlík
Dětské hřiště u prodejny Natural
15.00 Vítání prázdnin
Odpoledne pro děti v pirátském stylu, plné úkolů, her a zábavy

VRÁŽ :
Lázně Hotel Vráž
14.30 Kurzy radostného tvoření pro každého
Ketlování

MILEVSKO :
Kino Bios „eM“
17.30 Medvídek Pú
Animovaný / Rodinný / Komedie. Tento nový snímek, který oživuje nadčasové kouzlo, vtip a žertovnou atmosféru původních krátkých filmů, divákům znovu nabízí možnost bavit se ve společnosti „přihlouplého Medvěda“ a jeho přátel Tygra, Králíčka, Prasátka, Sovy, Klokanice, Klokánka a pochopitelně také Ijáčka, který ztratil ocásek.

PROTIVÍN :
Kino
19.00 Zdrojový kód
Sci-Fi / Akční / Thriller. Když se kapitán Colter Stevens (Jake Gyllenhaal) probudí v sedadle příměstského vlaku, netuší, kde se tam vzal. Naproti němu sedí Christina (Michelle Monaghan). Colter ji vidí poprvé v životě, ale Christina ho očividně dobře zná. Colter Stevens zjišťuje, že se probudil v těle jiného člověka. Než se stihne z nastalé situace vzpamatovat, je vlak rozmetán silným výbuchem. Vzápětí se Colter se objeví v podivném bunkru izolovaném od okolního světa.