PÁTEK 12. ČERVNA

9.00 Velká slavnostní Hudriáda s Inkou Rybářovou (Bubáci a strašidla, kouzelnice i čarodějové! (Palackého sady)
11.00 – 12.00 Módní přehlídka SSVŠ (Velké náměstí)
12.00 – 02.00 Obsazení města francouzskou armádou 18. století (celé město)
13.00 – 14.00 Módní přehlídka SSVŠ (Velké náměstí)
14.00 – 16.00 Písecká čtyřka Josefa Nováka, zahajují Trubači Lesnické školy Písek (Palackého sady)
15.30 – Vystoupení dětí z Nadějě Písek (Palackého sady)
15.30 – 16.00 Amatérská divadelní společnost Podpultovka - Kulíškova dobrodružství (loutkové představení nejen pro děti) (Havlíčkovo náměstí)
16.00 – 17.30 Country Band ZUŠ Písek (Palackého sady)
17.00 – 18.00 Guerrilla (Velké náměstí)
17.00 – 17.30 Fantasmagoria – pantomima (Havlíčkovo náměstí)
17.30 – 19.30 Jedemetam – pop folk (Palackého sady)
17.30 – 20.00 Dj Spoq vs. OKO3 VJ/ chill out (Velké náměstí – Okodom)
18.30 – 19.30 Cohiba (Velké náměstí)
19.00 – 04.00 Taneční party (Divadelní kavárna)
19.00 – 04.00 Párty House ya! - Kinky movement (uk), Deep sanding crew - Swoop, Martin, Ian, Jenda (klub Pí)
19.00 – 20.00 Skupina 22 - Polystyrenový král (divadelní hra s recitací v AJ a NJ) (Havlíčkovo náměstí)
19.30 – 21.30 Taxmeni (Palackého sady)
20.00 – 21.00 Tleskač (Velké náměstí)
20.00 – 22.30 Dj Spook + Itchy vs. OKO3 VJ / dnb (Velké náměstí – Okodom)
20.40 – 22.00 Divadlo Demago - V přesýpacích sekundách (improvizace – one man show) (Havlíčkovo náměstí)
21.00 – 02.00 Letní kino - Bolek a Lolek na prázdninách, Ať žijí duchové, Hoří má panenko, Rozpuštěný a vypuštěný (Alšovo náměstí)
21.00 – 04.00 Projekce fotek (Karlova ulice)
21.30 – 22.30 Mig21 (Velké náměstí)
21.30 – 23.30 Belle Beat z Dellee (Palackého sady)
22.05 - 22.15 Safara - afro fire show s živým bubeníkem (Havlíčkovo náměstí)
22.30 – 00.30 Dj Spaceshit vs. OKO3 VJ (Velké náměstí – Okodom)
23.00 – 24.00 Skyline (Velké náměstí)
00.30 – 02.00 Krucipüsk (Velké náměstí)
00.30 – 02.30 Dj Delay mash up vs. OKO3 VJ (Velké náměstí – Okodom)

SOBOTA 13. ČERVNA
10.00 – Swing trio Písek – koncert u fontány (Sladovna)
10.00 – 11.00 Flashdance (Alšovo náměstí)
10.00 – 02.00 Obsazení města francouzskou armádou 18. století (celé město)
10.00 – Drobek a MišMaš - zábavný program pro děti i dospělé (Palackého sady)
11.00 – 12.00 Jiří Schmitzer (Velké náměstí)
11.30 – 12.30 Pytel blech (Alšovo náměstí)
12.30 – 13.00 Harmony Wellness club (Velké náměstí)
13.00 – 14.00 Skupina 22 - Polystyrenový král (divadelní hra s recitací v AJ a NJ) (Havlíčkovo náměstí)
13.00 – 13.20 Fantasmagoria – pantomima (Palackého sady – altán)
13.30 – 16.00 Společný koncert Dechové hudby města Písku a Wetzlarského dechového orchestru (Palackého sady)
14.00 – 14.30 Taneční klub Street (Velké náměstí)
14.00 – 15.00 Spolek Písečtí loutkáři (Alšovo náměstí)
15.00 – 16.30 Bitva armád 18. století, příjezd Marie Terezie do města (Velké náměstí)
15.00 – 15.30 Zhecu – tanečně dramatický soubor (Alšovo náměstí)
15.00 – 18.30 DJ škola (Okodom - Velké náměstí)
15.30 – Práchenská scéna Písek – „Hotel Modrá hvězda“ (Sladovna)
14.30 – 16.00 Mimochodem (Havlíčkovo náměstí)
14.30 – 15.30 Bohnická divadelní společnost (Altán – Palackého sady)
15.00 – 16.00 Misionáři - Kamarádi na orbitě (hra o znovuzrození československé sci-fi komedie) (Havlíčkovo náměstí)
15.00 – 18.30 Dj skool- lion dion, hlava (Velké náměstí – Okodom)
15.30 – 16.00 Bohnická divadelní společnost – série happeningů (Palackého sady – altán)
16.00 – 17.00 Lokomotiva Planet (Alšovo náměstí)
16.00 – 17.30 Mustangové dětem i dospělým - vystoupení legendární country kapely (Palackého sady)
16.30 – 17.30 Naven (Velké náměstí)
16.30 – 18.00 Improvizační liga (Altán – Palackého sady)
17.30 – 19.00 Swing Trio – swing v klasické podobě (Palackého sady)
17.30 – 18.30 Kick 69 (Alšovo náměstí)
17.30 – 18.30 Mimochodem – Celebrita (Havlíčkovo náměstí)
18.00 – 19.00 Závodní ovce (Velké náměstí)
18.00 – 19.30 Dj Jimmy vs. OKO3 VJ / acid (Velké náměstí – Okodom)
18.00 – 18.30 Fantasmagoria – pantomima (Palackého sady – altán)
18.30 – 02.00 Program DJs vs. VJs (Okodom - Velké náměstí)
19.00 – 04.00 Taneční party (Divadelní kavárna)
19.00 – 20.00 Orikoule (Alšovo náměstí)
19.00 – 21.00 Johny Band s hostem Rosťou Filipíkem (Palackého sady)
19.30 – 20.30 String Ladies (Velké náměstí)
19.30 – 22.30 Deep sanding crew vs. OKO3 VJ / house (final scratch) (Velké náměstí – Okodom)
20.30 – 21.30 United Flavour (Alšovo náměstí)
20.30 – 21.00 Mažoretky Revival (Palackého sady)
21.00 – 04.00 Projekce fotek (Karlova ulice)
21.00 – 22.30 Šumsvistu (Velké náměstí)
21.00 – 23.00 Hastrmani – country rock z Písku (Palackého sady)
21.00 – 22.00 Neomluvené divadlo – Budovatelé říše (Havlíčkovo náměstí)
22.00 – 23.00 Ektor & Enemy (Alšovo náměstí)
22.30 – 23.00 Lampionový průvod – z Velkého náměstí, Putimskou branou a ulicí Pod skalou až ke Kamennému mostu
22.30 – 00.00 Dj Punkte vs. OKO3 VJ / jungletek (Velké náměstí – Okodom)
23.00 – 23.15 Ohňostroj (u Starého mostu)
23.30 – 00.30 Deep Inside (Velké náměstí)
23.30 – 02.00 Pio Squad (Alšovo náměstí)
00.00 – 02.30 Natural born Shampoos vs. OKO3 VJ / break (Velké náměstí – Okodom)
01.00 – 02.00 m.y.music (Velké náměstí)

NEDĚLE 14. ČERVNA

10.00 – 11.00 Modlitba za Písek (Alšovo náměstí)

DOPROVODNÉ AKCE
11. - 13.6., vždy od 9.00 do 17.00 VÝSTAVA LÉČIVÝCH ROSTLIN spojenou s poradnou. Český zahr. svaz, Janáčkova 41, Písek

12. – 13.6. Půjčovna lodiček na řece mezi mosty

12. – 13.6. Sportovní zóna v Palackého sadech – Frisbee, Lakross, Freestyle fotbal, Hakisack
13.6. Finále Mistrovství ČR přípravky v inline hokeji, v 16.00 hodin - mezistátní utkání v inline hokeje žen - Česká republika – Francie (Zimní stadion Písek)
13.6. Prezentace poskytovatelů sociálních služeb (Sladovna)
13. - 14.6. Jezdecké závody „Cena českých chovatelů“ (Zemský hřebčinec)