Pátek 16.5.

PÍSEK

Kino Portyč:
17.30 Taková normální rodinka
Komedie.
20.00 Až na krev
Film se odehrává v Kalifornii na přelomu století, v období ropného boomu.

Divadlo Pod čarou:
20.00 Černý desky jsou dobrý
Hudba 60. až 90. let.

Na Ptáčkovně:
20.30 Bára Basiková a Michal Pavlíček
Koncert.

„3,14…Local Club“:
21.00 The Switch, A Sweet Water Trick
Koncert.

OS Fokus:
10.00 Klub Pohoda – společenské hry
Program denního centra.


MILEVSKO

Bios „eM“:
20.00 Tahle země není pro starý
Strhující krimi.

Dům kultury:
18.00 Výměnný koncert – MDS Milevsko
Host večera Dětský sbor ZUŠ Strakonice – Marcela Míková.

Městská knihovna:
8.00 Petra Braunová
Beseda se spisovatelkou.


ALBRECHTICE NAD VLTAVOU

Kulturní dům:
20.00 Albrechtický majáles
Tři sestry revival Banda, Rybičky 48, Medvěd 009 .Moderuje a do rána dohrává DJ.


PROTIVÍN

Dům kultury:
18.00 Jarní koncert dětských pěveckých sborů
Hostem Dětský pěvecký sbor při ZŠ Chotoviny.


SEPEKOV

Hotýlek Maděrovka:
19.30 Phil Shoenfelt & Pavel Cingl
V rámci Hudebních sklepů.

SOBOTA

PÍSEK

Kino Portyč:
17.30 Taková normální rodinka
Komedie.
20.00 Až na krev
Drama.

Hotel U Smetáka:
20.00 Živá hudba
Hudební večer.

Restaurace Na Ostrově:
19.00 Johny Band
Večer s kapelou.

„3,14…Local Club“:
21.00 House Ya!
Koncert.

Koncertní síň Trojice:
18.30 Společná věc
Tomáš Pfeiffer rozezní Vodnářský zvon.

ZVÍKOVSKÉ PODHRADÍ

Hotel Zvíkov:
20.00 Taneční májové večery
S hudebníkem Rosťou Filipíkem.


RAŽICE

Přírodní amfiteátr:
12.00 Rockem proti rakovině
Festival se třinácti kapelami – Naven, Inspiro, Votchi, E!E, Jaksi Taksi,…


DOBEV

Náves:
14.00 Slavnostní svěcení stříkačky
Ukázky staré i moderní hasičské techniky.

OSTROVEC

Kulturní dům:
20.00 Pouťová taneční zábava
Hraje K–Band.

KOVÁŘOV

Náves:
20.00 Pouťová taneční zábava
Hraje Fresh Band.

Kulturní dům:
21.00 Česká rocková liga – Škwor
Koncert.

Kino Kovářov:
18.00 Asterix a olympijské hry
Komedie.

MILEVSKO

Bios „eM“:
20.00 Tahle země není pro starý
Strhující krimi.

Dům kultury:
7.00 Praha – Prčice
Tradiční pochod.

DOLNÍ NOVOSEDLY

Ranč Ixion:
11.00 Den s koňmi
Zábavné odpoledne – vystoupení skupiny šermu Klíč, pohádkové představení,…


RAKOV

9.00 Rybářské závody
Po závodech vyhlášení výsledků a volná zábava.


BOŽETICE

Kulturní sál:
20.00 Pouťová taneční zábava
Hraje RM Band.


u sousedů – STRAKONICE

Prostory firmy Verold:
8.00 Motoristický trh
Pořadatel Škoda 100.


NEDĚLE

PÍSEK

Kino Portyč:
17.30 Taková normální rodinka
Komedie
20.00 Až na krev
Drama.

Hotel U Smetáka:
14.30 Odpolední čaje

MILEVSKO

Bios „eM“:
20.00 Tahle země není pro starý
Film získal čtyři Oscary.

Klášterní bazilika:
17.00Barocco sempre giovane
Benefiční koncert.

PROTIVÍN

m kultury:
15.00 Deset černoušků
Komediální pohádkovou hru uvádí Divadlo Piškot.

Kino Protivín:
19.00 Let´s dance 2 : Street dance
Hudební romantické drama.


BOŽETICE

Náves:
10.00 Slavnostní posvěcení znaku a vlajky obce
Obecní znaky posvětí strahovský opat.

Koupaliště:
13.30 Božetická neckyáda