Muzikantské seskupení s punkově–intelektuálním názvem Possibilní explikace okolo frontmana Jakuba Kajtmana se profiluje jako poprocková formace, nabitá nespoutanou energií. V jejich hudbě plné nadšení se v jednotlivých skladbách odráží i punkové a bluesrockové kořeny mladých muzikantů.

Snem každého „správného“ teenagera je mít kapelu a vydat desku. Pokud ale po tříleté práci vznikne autorská deska, podložená poctivou dřinou na zkouškách a koncertech, je radost ze snažení dvojnásobná. A navíc deska, která je poměrně celistvá, nahraná s přesností a zachovávající atmosféru koncertu svou energií a lehkostí.

Na křest alba v Divadle pod čarou, které svou dlouholetou činností nastartovalo písecké rockové podhoubí a podpořilo mnoho mladých kapel, dorazí jistě mnoho příznivců této veselé party.

V roli hudebních hostů se představí Mauritius, kubánská pop-grungeová partička v čele s charismatickým saxofonistou a talentovaná kapela z Milevska Ticho de Pre Cupé BAND, folkrocková skupina z nedalekého Milevska, která je v současné době na velkém turné.

Křest autorského alba se uskuteční tento pátek 23. listopadu v Divadle Pod čarou od 20.30 hodin.