Vladimír Mišík s sebou přivezl další vynikající muzikanty - Vlastu Třešňáka, Blue Effect, Olina Nejezchlebu a Pavla Bohatého. Před koncertem jsme se zeptali hlavního protagonisty:

Kdo přišel s nápadem uspořádat turné k vašim kulatinám?

On to byl společný nápad, ale hlavní slovo měl náš nápaditý a šikovný manažer Šimon Kotek. Pro turné jsme oslovili náš spřízněný okruh muzikantů.

Bude mít turné nějaké vyvrcholení či překvapení?

Turné směřuje k 6. červnu, kdy se uskuteční poslední vystoupení v Divadle Archa v Praze a měl by zde být pořízen záznam z koncertu. Budeme to točit ve spolupráci s Českou televizí, vyjít by mělo i DVD, na které nám Česká televize přislíbila nějaké archivní materiály. Původně to měl dělat Honza Hřebejk, ale dokončuje film, tak se toho ujal Zdeněk Suchý.

Jak jste spokojen s dosavadním průběhem turné?

Koncertovat jsme začali 8. března na mé narozeniny, ale museli jsme ho přerušit kvůli mé nemoci. Bohužel nemůžu chodit, takže mě musejí vozit a musím vše odehrávat vsedě. Na druhou stranu jsem na to zvyklý jak já, tak i diváci, tak to snad tolik nevadí. Na jedné noze mám sádru, ale druhou si mohu podupávat, tak to není tak zlé.