PÍSEK :
Kino Portyč
17.30 Modrý tygr
Rodinný / Komedie. Co se stane, když se ve městě objeví modrý tygr? Dobrodružný, magický a humorný rodinný film vtáhne děti i jejich rodiče do světa fantazie. Středobodem všeho dění je trochu zapomenutá, ale stále kouzelná botanická zahrada, ukrytá uprostřed hlučícího města. Dva kamarádi Johanka a Matyáš žijí bezstarostně mezi tropickými rostlinami společně s mluvícím papouškem a svými svéráznými rodiči v podání Báry Hrzánové a Jana Hartla. Když se ambiciózní starosta Rýp rozhodne zbourat zahradu, aby na jejím místě mohl postavit úplně novou čtvrť, přímo na křižovatce se objeví tajemný modrý tygr. Ten se s dětmi vydá na magickou cestu záchrany jejich jedinečného světa.

20.00 Signál
Komedie / Drama. Poklidnou idylu rázovité vesničky, která je tak trochu odříznutá od světa, nečekaně rozčeří sympatičtí mladíci Kája (Kryštof Hádek) a Filos (Vojta Dyk). Přijeli prý proto, aby vyhledali nejlepší místo pro instalaci nového mobilního vysílače. Vidina zisku vzbudí v místních pochopitelné očekávání, zvláště když se dozvědí o zajímavé finanční odměně pro majitele pozemku, na kterém bude vysílač stát. Vesnice se rychle stává bitevním polem a to s využitím všech povolených i nepovolených zbraní.

Divadlo Pod čarou
20.30 Judas Priest revival

Divadelní kavárna
20.00 Devítka
Folk.

Papírák
20.00 Hastrmani

Hotel U Smetáka
20.00 Kapela Duo Jerry K Band

Kulturní dům
klub Uhelna
19.00 Depeche Mode revival

VRÁŽ :
Lázně Hotel Vráž
zámecká jídelna
19.30 Taneční večer
K tanci a poslechu hraje Leoš Karásek

MILEVSKO :
Kino Bios „eM“
17.30 a 20.00 Tohle je válka
Akční / Komedie / Romantický. Dva špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine), jsou kamarádi na život a na smrt. To ovšem pouze do doby, než se oba zblázní do jedné a téže slečny – Lauren Scottová (Reese Witherspoon).

Milísek
18.00 Workshop – FIMO hmota
zdobení kovu a skla